FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber, Spor 26 Nisan 2022 434 Görüntüleme

23 NİSAN VOLEYBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Mut Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Mut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Yıldız Kız ve Yıldız Erkek Voleybol Turnuvası sona erdi. Turnuvaya Yıldız Kızlarda 7 takım, Yıldız Erkeklerde ise 4 takım katıldı. Müsabakalar Voleybol Federasyonu hakemleri tarafından yönetildi.
Kızlarda final maçı Mut Gazi Ortaokulu – Mut Karacaoğlan Ortaokulu arasında gerçekleşti. Üç set üzerinden oynanan müsabakalar sonucunda Mut Gazi Ortaokulu iki seti alarak şampiyon oldu. Karacaoğlan Ortaokulu ikinci, Şehit Ahmet Ersoy Ortaokulu da üçüncü oldu. Mut Mareşal Fevzi Çakmak YBO – Şehit Ahmet Ersoy Ortaokulu arasında oynanan Yıldız Erkekler Final maçında ise Mut Mareşal Fevzi Çakmak YBO iki seti alarak şampiyon oldu. Şehit Ahmet Ersoy Ortaokulu ikinci, Mut Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu da üçüncü oldu.
Dereceye giren okulların ödüllerini İlçe Kaymakamı Batuhan Bingöl, İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Gergin ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Muhammet Senemli verdi.

Tema Tasarım | Osgaka.com