logo ms
Ana Sayfa Haber 22 Eylül 2020 67 Görüntüleme

TEMİZLİK İŞÇİSİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Mut Belediyesi’nde çalışan temizlik işçisi Ömer Uysal, örnek bir davranışta bulundu. Görev yaptığı süpürge bölgesinde, 10-15 gün arayla bir çift küpe ve bir yüzük olmak üzere iki kere altın bulan Uysal, bulduğu 6 – 7 bin lira civarında tutan altınları Mut Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne teslim etti. Ömer Uysal’ın görev alanında bulduğu altın yüzüğün sahibi bulunarak, yüzük kendisine teslim edildi.
Temizlik İşleri Müdürlüğünde bulduğu yüzüğü kendi elleriyle sahibine teslim eden Ömer Uysal, “Biz görevimizi layıkıyla yerine getiriyoruz. Yarın bulsam yarın yine getiririm” diyerek duygularını dile getirdi.
Bulunan yüzüğün sahibi İbrahim Uysal ise, “Müdürüme ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Maddi değeri bir kenara, benim için manevi değeri büyüktü” dedi.
Temizlik İşleri Müdürü Ali Kaya da yüzüğün tesliminde personeline teşekkür etti. Kaya; “Son 20 gün içinde kendi maaşının 3-4 katı değerinde altını buldu getirdi bize teslim etti. Aynı personelim tarafından. Bulunan yüzüğün sahibini arıyoruz. Personelime bu güzel davranışından dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

İlginizi çekebilir

KOZLAR YOLU YAPILIYOR

KOZLAR YOLU YAPILIYOR

Tema Tasarım | Osgaka.com