Vahap Secer
Ana Sayfa Gündem 15 Mayıs 2018 40 Görüntüleme

ANNELER GÜNÜNDE ŞEHİT ANNELERİNİ ZİYARET

Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanlığı, Anneler Günü münasebetiyle Şehit annelerini ziyaret etti. Şehitlerimizin annelerine Türkmen Beyimiz Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendinin ve Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Beyefendinin selamlarını ileterek, Şehit ailelerimizin her zaman yanında ve emirlerinde olduğumuzu ifade ettik. Şehitlerimiz Ali GÜMÜŞ, Sedat DAMBURACI, Emin ÇELİK’inevlerine ziyaretlerde bulunduk. Ziyaretler sırasında şehitlerimizin ruhuna Fatiha okuduk, çiçek takdimi ve ay yıldızlı bayrağımızı hediye ettik.
Ayrıca tarım sezonu olduğundan sebze ve meyve halinde çalışan annelerimize ve ilçe merkezindeki işyerlerine çiçek dağıtıp günlerini kutladık. Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanlığı olarak başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimizin günlerini kutluyoruz.
Etkinlikle ilgili açıklama yapan Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanı Soner KIR “ Gerçekleştirdiğimiz bu faaliyetle şehit annelerinin yalnız olmadıklarını ve yanlarında olduklarımızı hissettirmek istedik. Hem Liderimiz Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendinin hem de Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Olcay KILAVUZ Beyefendinin selamlarını ilettik.
Kendilerinin her daim emrinde olduğumuzu söyledik. Utulmamalıdır ki cennet annelerin ayakları altındadır.” dedi.
Osman Çağlar

Osgaka Responsive Wordpress Tema
Tema Tasarım | Osgaka.com