FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 19 Nisan 2022 670 Görüntüleme

Ak Parti’den Vefa ve Teşekkür Yemeği

Ak Parti Mut İlçe Teşkilatı, parti kurucu üyeleri, eski ilçe başkanları, bugüne kadar görev almış bütün yönetim kurulu üyeleri, mahalle başkanları, sandık başkanları ve yönetimleri ile partililerine, vefa ve teşekkür için iftar yemeği düzenledi.
Mut Öğretmenevinde düzenlenen iftara, Ak Parti Mut İlçe Başkanı Soner Solak ve yönetim kurulu üyeleri ile şimdiye kadar Ak Parti Mut İlçe Teşkilatı’nda görev almış çok sayıda partili katıldı.
Ak Parti İlçe Başkanı Soner Solak, yaptığı açıklamada, “Teşkilatımızın Vefa ve Teşekkür için düzenlemiş olduğu iftar programını, eski ilçe başkanlarımız, mahalle başkanlarımız, sandık başkanlarımız ve yönetimleri, partimizin kurucu üyeleri ve bugüne kadar görev almış bütün yönetim kurulu üyelerinin de katılımlarıyla, birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdik. Bugüne kadar teşkilatımıza emek veren tüm yöneticilerimize teşekkür ederim.” dedi.
Düzenlenen iftar yemeğinde, Ak Parti’nin kuruluşundan bu güne verilen hizmetler ve 2023, 2053, 2071 hedefleri doğrultusunda sağlanacak katkılar için, partiye hizmet etmiş ve görev almış tüm üyelere teşekkür belgeleri verildi.

İlginizi çekebilir

MUT GENÇLERBİRLİĞİ BERABERE

MUT GENÇLERBİRLİĞİ BERABERE

Tema Tasarım | Osgaka.com