FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 11 Ekim 2022 242 Görüntüleme

Aydın’ın seçim sonu mesajı

Mut Ticaret ve Sanayi Odası’nın (Mut TSO) 8 Ekim Cumartesi günü gerçekleşen seçimleri sonrası görevi sona eren Mut TSO eski Başkanı Mehmet Gürsel Aydın, seçim sonuçlarının belli olmasının ardından bir mesaj yayımladı. Mesajında, 9 yıl boyunca Mut TSO Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüttüğünü belirten M. Gürsel Aydın; yeni dönemin hayırlı olmasını diledi ve yeni seçilen meclis ve meslek komitesi üyelerine başarı dileklerini iletti. 9 yıl boyunca beraber çalıştığı mesai arkadaşlarına da teşekkür eden Mut TSO eski Başkanı Aydın, mesajında şunları kaydetti:
“Değerli Arkadaşlar,
Cumartesi günü itibariyle Mut’umuzun meslek kuruluşu olan Mut Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeliği ve Meslek Komitesi seçimlerini tamamladık.
2013 yılında göreve geldiğimiz andan itibaren ilçemizi ileriye taşıyacak çalışmalarımıza başlamış olup, Yönettiğimiz süre boyunca gerçekleştirdiğimiz projelerimizin içinde ilçemiz için önemli gördüğümüz Mut Organize sanayi bölgesinin faaliyete geçmesiyle beraber bölgenin tarım ürünlerinin işlenmesi ve katma değer sağlanmasında büyük rolü olduğu ve Mut için büyük bir gelişim adımı olacağının düşüncesindeydik.
1. Mut Organize Sanayi bölgesi kuruluşu,
Mut Organize Sanayi Bölgesi için 2013 çalışmalarımız başladı öncelikle belirlenen yer konusunda ve daha sonrasında etkin bir bürokrasi sonucu yer kazanımı yapıp sonrasında Mut Organize Sanayi Bölgesinin kuruluş izini alınmasında etkin rol oynadık. Mut organize sanayi bölgesinin parselizasyonu tamamlandıktan sonra satışlarımız başlamış olup, 11/04/2022 tarihine kadar belirlenen fiyattan, sonrasında metrekaresi 340,00 TL’den tahsisler devam etmektedir. Bütün satışlar şeffaf ve hakkaniyetli bir şekilde yapılmıştır. Mut OSB’nin Yönetim Kurulu; Başkan Kaymakam, Başkan Yardımcısı Mut Belediye Başkanı, Yönetim Kurulu üyeleri Büyükşehir Belediyesi, Valilik ve Mut TSO’dan birer temsilciden oluşmaktadır.
Bütün alınan kararların Sayın Valimiz, Sayın Kaymakamımız, Mut Belediye Başkanımız ve Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyelerimizin imzaları dahilinde gerçekleştirilmiştir.
Yönetim Kurulu Başkanlığım sürece 9 yıl boyunca görev yaptığım arkadaşlarım, Mut Ticaret ve Sanayi Odası için maddi ve manevi destek vererek zaman zaman kendi işlerinden feragat ederek çalışma göstermişlerdir. Hepsinden Allah razı olsun.
Mut Ticaret ve Sanayi Odası yeni döneminde tüm Mut’umuza hayırlı olmasını dilerim. Bu süreçte destekleriyle yanımızda olan tüm üyelerimize, Mut TSO çalışma arkadaşlarıma, beraber çalışmalar yaptığımız meclis üyesi ve meclis komitesi arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Yeni seçilen meclis üyelerine ve meslek komitesi arkadaşlarıma başarılar diliyorum.
Hayırlı uğurlu olsun.”

Tema Tasarım | Osgaka.com