FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber, Siyaset 5 Ekim 2021 578 Görüntüleme

BBP MUT’TA TEŞKİLATLANDI

BBP Mut İlçe Teşkilatı, Osman Soner Nizamlıoğlu Başkanlığında kuruldu.

Büyük Birlik Partisi (BBP), Mut’ta teşkilat çalışmalarına yeniden başladı. Geçmiş yıllarda ilçemizde faaliyet gösteren ve sonra kapanan BBP Mut İlçe Teşkilatı, Osman Soner Nizamlıoğlu başkanlığında yeniden kuruldu.
BBP Mut İlçe Başkanı Osman Soner Nizamlıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Mut’taki basın mensuplarıyla, kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Mut’taki bir restoranda basın mensuplarını ağırlayan İlçe Başkanı Osman Soner Nizamlıoğlu, Mut’taki teşkilatlanma çalışmaları hakkında gazetecilere bilgi verdi ve açıklamalarda bulundu.
Mut’ta arkadaşlarıyla birlikte Büyük Birlik Partisi İlçe Teşkilatını kurma kararı aldıklarını belirten İlçe Başkanı Nizamlıoğlu, sözlerine, “Bizler Anadoluya kurt başlı sancağı ve kan damlayan kılıcıyla gelen şanlı bir ecdadın mirasçılarıyız. Biz vatan sevgisini Çanakkale’de kefensiz yatan, Sarıkamış’ta donarak şehit olan atalarımızdan öğrendik” diyerek başladı.
Nizamlıoğlu, şöyle konuştu: “Fikri yöntem merkezli siyasi oluşumlarda teşkilat yapılanmasındaki sağlam koordinasyonun varlığı, dava adamlarının samimiyetinin göstergesidir. Büyük Birlik hareketi bir siyasi partiden öte misyon ve vizyon üstlenen bir hareket, bu hareketin perde arkası, makyözü, senaristleri, seslendirici yahut oyuncuları yoktur. Sancak İ’lay-ı Kelimetullah için Nizam-ı Alem ülküsü kuşatılmış gönül veren ise alperenlik şuuruyla yetiştirilmiş vatan sevdası özlerinde, sözlerinde bir milletin evlatlarıdır. Bu hareket ülkemizin ve devletimizin en kritik dönemlerinde büyük vazifeler üstlenerek, milli meseleleri, siyasi menfaatlerin üzerinde tutmuş ve sancak ülküsüyle her daim milletine kalkan olmayı vazife bilmiştir. Bugün dahil her platformda ülkemizin içinde bulunduğu iç ve dış terör çemberlerine karşı kırılmaz bir duruş sergileyerek, milletinin duygularına tercüman olmayı her defasında kendine görev bilmiştir.”
Bu inançla yola çıkarak Mut Büyük Birlik Partisi ilçe teşkilatını kurma kararını, gönül vermiş olduğu arkadaşlarıyla beraber aldıklarını söyleyen BBP Mut İlçe Başkanı Osman Soner Nizamlıoğlu; Mut halkına hayırlı uğurlu olmasını yüce Rabbinden dileyerek, saygılarıyla sözlerini tamamladı.
BBP Mut İlçe Başkanlığının düzenlediği basın toplantısı, karşılıklı fikir alışverişi ve sohbetin ardından sona erdi.
Osman Soner Nizamlıoğlu başkanlığındaki BBP Mut ilçe yönetimi; Cüneyt Bahçeci, Osman Güven, Ramazan Badar, Süleyman Akar, Muhammet Doğan ve Osman Taşdibi‘nden oluşuyor.
BBP Mut İlçe Teşkilatı, 9 Ekim 2021 cumartesi günü, Mut Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda ilçe kongresini yapacak.

Tema Tasarım | Osgaka.com