FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 28 Eylül 2023 49 Görüntüleme

DİB Başkanlık Müftüsü Galip Akın’dan konferans

Mut Müftülüğü, Mevlid-i Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla, konferans programı düzenledi. Mut Ziraat Odası Konferans Salonunda düzenlenen programa konuşmacı olarak katılan Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) Başkanlık Müftüsü Galip Akın, “Peygamberimiz, İman ve İstikamet” konulu konferans verdi.
Mut Müftülüğü’nce düzenlenen konferansa, Mut Müftüsü Hasan Akcan, MHP Mut İlçe Başkanı Mustafa Düzenli, Muharip Gaziler Derneği Mut Temsilcisi Halil Söylemez, STK temsilcileri ve yurttaşlar katıldı.
Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Kur’an tilâveti ile devam eden programın açılış konuşmasını yapan Mut İlçe Müftü Hasan Akcan, DİB Başkanlık Müftüsü Galip Akın’a ve programa katılanlara teşekkür etti. Müftü Akcan, Mevlid-i Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftasının ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını dilyerek, konferansın hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.
Programda, DİB Başkanlık Müftüsü Galip Akın tarafından “Peygamberimiz, İman ve İstikamet” konulu konferans verildi.
Konferans bitiminde İlçe Müftüsü Hasan Akcan, konferansı veren DİB Başkanlık Müftüsü Galip Akın’a hediye takdiminde bulundu.

Tema Tasarım | Osgaka.com