FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 19 Ekim 2021 630 Görüntüleme

Doktor Kılınç Muayenehanesini Açtı

Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Mehmet Kılınç, Silifke’de muayenehane açtı.
Op. Dr. Mehmet Kılınç’ın muayenesinin açılışını, Silifke Kaymakamı Abdullah Aslaner ve Belediye Başkanı Sadık Altunok birlikte gerçekleştirdi. Açılışta genç doktoru, mutlu gününde; meslektaşları, ailesi ve dostları yalnız bırakmadı.
Doktor Mehmet Kılınç, açılışta yaptığı konuşmada, davetlilere hoş geldiniz diyerek, kendilerini bu özel günlerinde yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti. Duaların okunmasının ardından ardından açılış kurdelesini Silifke Kaymakamı Abdullah Aslaner, Belediye Başkanı Sadık Altunok, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sezgin, Sağlık Müdürü Dr. Uğurhan Uğur, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ali Güngör, Dr. Kılınç’ın eşi Dr. Merve Kılınç ve diğer davetlilerle birlikte kestiler. Açılıştan sonra muayenehaneyi gezen İlçe Kaymakamı Aslaner ve Belediye Başkanı Altunok, Doktor Mehmet Kılınç’a bir de muayene oldular.
Silifke’ye özel bir muayenehane açan Doktor Mehmet Kılınç’a en büyük destek Doktor eşi Merve Kılınç, ailesi ve yakınlarından geldi.
Açılış törenine Silifke Kaymakamı Abdullah Aslaner, Belediye Başkanı Sadık Altunok, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sezgin, Sağlık Müdürü Dr. Uğurhan Uğur, Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ali Güngör, doktorlar ve sağlık çalışanlarının yanı sıra yakın dostları ve davetliler katıldılar.

İlginizi çekebilir

MUT İDMAN YURDU BERABERE

MUT İDMAN YURDU BERABERE

Tema Tasarım | Osgaka.com