FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 5 Ekim 2021 331 Görüntüleme

Erdoğan Şentürk Zeytindostu Yönetiminde

Zeytindostu Derneği Genel Kurulu yapıldı. İlçemiz Mut’tan, zeytin ve zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren İzorya Zeytinyağı firması yöneticisi başarılı iş insanı Erdoğan Şentürk de yönetime girdi.
Zeytin ve zeytinyağı sektörünün en büyük sivil toplum kuruluşlarından olan Zeytindostu Derneği’nin genel kurulu geçtiğimiz günlerde yapıldı. Pandemi nedeniyle ertelenen dernek genel kurullarının yapılmaya başlanması ile birlikte; Zeytindostu Derneği’nin yönetim kurulu, disiplin kurulu ve denetim kurullarının seçimleri gerçekleştirildi.
Seçimlerin sonucunda; Prof. Dr. Fügen Durlu Özkaya yeniden başkanlığa getirilirken, ilçemizden, İzorya Zeytinyağı firması yöneticisi Erdoğan Şentürk, yönetim kurulu üyesi oldu. Erdoğan Şentürk, 2010 yılından bu yana yedek yönetim kurulu üyesiydi.
Prof. Dr. Fügen Durlu Özkaya başkanlığındaki Zeytindostu Derneği yönetim kurulunda; Hilmi Yıldırım (Başkan Vekili), Bilge Çınar Ertem (Sayman), Seçil Tireli (Genel Sekreter), üye olarak Hakan Gökalp, Ferudun Kaykı, Aslı Bozkurt Biçer, Erdoğan Şentürk ve Mustafa Öz göreve geldiler.

Tema Tasarım | Osgaka.com