FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 11 Eylül 2018 654 Görüntüleme

ESNAF ZABITA AYRILMAZ BİR BÜTÜNDÜR

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Zabıta teşkilatının 192. Kuruluş yılı ve Zabıta Haftası kapsamında Mersin Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mustafa Saçıkara’yı ziyaret ederek başarı dileklerini iletti.
Birlik Başkanvekili Ömer Şahbudak’ında eşlik ettiği Başkan Dinçer, “Zabıta teşkilatımız esnaf ve sanatkarlarımızla ayrılmaz bir bütündür. Hepimizin amacı halkımıza sağlıklı ve hijyenik ortamda hizmet vermek. Bizler esnaf teşkilatı olarak üzerimize düşen görev ve sorumlulukla hareket ediyoruz. Zabıta teşkilatımız da vatandaşlarımızla birlikte devletine karşı her türlü yasal sorumluluğunu yerine getiren esnaf ve sanatkarlarımızın hak ve menfaatini koruma doğrultusunda fedakarca çalışmalar yürütmektedir” dedi.
Zabıta teşkilatının başta kayıt dışıyla mücadele olmak üzere halkımıza daha güvenli, hijyenik ve sağlıklı yaşam alanı oluşturma adına büyük bir özveriyle çalıştığının altını çizen Başkan Dinçer; “ Bizler esnaf teşkilatı olarak başta Büyükşehir olmak üzere zabıta teşkilatımızın özellikle kayıt dışına yönelik mücadelelerinden son derece memnunuz. Bugün sokaklarda esnafımızın kazancına en büyük gizli ortak olan kayıt dışıyla ciddi bir mücadele söz konusu. Ben bu özverili çalışmalarından dolayı Büyükşehir Zabıta Daire Başkanımız sayın Mustafa Saçıkara ve ekibine teşekkür ediyor, başarı dileklerimi iletiyorum. Yine sayın Daire Başkanımız nezdinde tüm zabıta teşkilatımızın kuruluş yıldönümü ve haftalarını kutluyorum. Bizlerde ayrılmaz bir bütünün parçası olarak zabıtamızın yanında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mustafa Saçıkara’da Birlik Başkanı Talat Dinçer ve Başkanvekili Ömer Şahbudak’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Saçıkara, “ Sayın Birlik Başkanımız nezdinde esnafımızın zabıta teşkilatımıza olan destek ve güveni bizleri son derece onurlandırdı. Bizlerde omuzlarımızdaki görev ve sorumluluk bilinciyle esnafımıza ve halkımıza en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. En küçük bir sorunda dahi kapımız sizlere açık. Ayrıca kuruluş yıldönümümüzü unutmayıp, mutluluğumuzu paylaştığınız içinde teşekkür ediyorum” dedi. HABER MERKEZİ

Tema Tasarım | Osgaka.com