FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 13 Ekim 2021 308 Görüntüleme

Gülcan Resim Sergisini Açtı

Ressam Gülcan Küçüktürk, Mut’ta tarihi Taşhan’da resim sergisi açtı. Gülcan’ın resim sergisi ilgi ve büyük beğeni topladı.
Mut’un Topluca Mahallesinden olan ve küçüklükten beri resme ilgi duyan Gülcan Küçüktürk’ün sergisine; bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere ilçemiz Mut’a gelen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ile Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker ve davetliler katıldı.
Gülcan’ın sergisini gezen Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, sanat ve sanatçının her zaman yanında olduklarını belirterek, “Mut’ta da resim kursu açma çalışmamız var. Gülcan kardeşimizin duvarlara da resim yaptığını öğrendik. Büyükşehir Belediyesi olarak ta bunu değerlendireceğiz” dedi.
Çocukluğundan bu yana resme karşı ilgisinin olduğunu söyleyen 27 yaşındaki Gülcan Küçüktürk, “Her yeri tuval olarak kullanabilirim. Süleyman Demirel Üniversitesi Sekreterlik Bölümünü bitirdim. Çeşitli işlerde çalıştım ama şimdi asıl severek ve isteyerek yaptığım resim benim vazgeçilmezim. Resimde kendimi buldum” dedi.
Hedefinin Güzel Sanatlar Fakültesinde okumak olduğunu söyleyen Gülcan Küçüktürk, akademik kariyer yapmak istediğini de sözlerine ekledi.
Gülcan Küçüktürk’ün 16 resimden oluşan Tarihi Taşhan’daki resim sergisi, 3 gün boyunca sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

İlginizi çekebilir

MUT’TA GRUP DUVAR KONSERİ

MUT’TA GRUP DUVAR KONSERİ

Tema Tasarım | Osgaka.com