FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Spor 24 Mayıs 2022 174 Görüntüleme

HALAT ÇEKME YARIŞMASI SONUÇLANDI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası nedeniyle düzenlenen halat çekme yarışması sonuçlandı.
19 Mayıs nedeniyle, Mut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halat Çekme Federasyonu Başkanlığı tarafından Liseler Arası Halat Çekme Yarışması düzenlendi. Özel Eğitim öğrencilerinin de yer aldığı halat çekme yarışmasına 19 takım katıldı. Yarışmalarda, özel eğitim kategorisinde Özdemirler Çok Programlı Anadolu Lisesi Özel Eğitim Sınıfı birinciliğe ulaşırken; Ak Ali Küçük Özel Eğitim Uygulama Okulu ikinci, Mut Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Özel Eğitim Sınıfı üçüncü oldu. Genç kızlarda Şehit Emin Çelik Anadolu Lisesi birinci olurken; Farabi Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi ikinci, Şehit Ali Gümüş Anadolu Lisesi üçüncü oldu. Genç erkeklerde ise Şehit Emin Çelik Anadolu Lisesi birinci olurken; Şehit Ali Gümüş Anadolu Lisesi ikinci, Farabi Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ise üçüncü oldu.
Dereceye giren öğrenciler ödüllerini, Mut Belediye Başkan Vekili Hayret Çivit, İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Gergin, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Muhammet Senemli, Sosyal Hizmetler Müdürü Mehmet Kalemci ve Halat Çekme Federasyonu Başkanı Eray Aldemir’in elinden aldı.

İlginizi çekebilir

MUT ESNAFSPOR ATAKTA

MUT ESNAFSPOR ATAKTA

Tema Tasarım | Osgaka.com