FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 31 Aralık 2019 872 Görüntüleme

KILINÇ SÜT 20 YAŞINDA

Mut’un köklü ve önde gelen sanayi kuruluşlarından Kılınç Süt, 20. Yılını çalışanlarıyla birlikte pasta keserek kutladı. Bir restaurantta düzenlenen gecede 20. Yaşını kutlayan Kılınç Süt Ürünleri Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. kurucu ortaklarından Ali Rıza Kılınç, “Faaliyette bulunduğumuz coğrafyaya değer katmayı, istihdam yaratmayı, çalışanlarımıza, bayilerimize ve tüketicilerimize katkı sağlamayı bugüne kadar çok önemsedik. Bundan sonra da katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi. Gecede şirkette 5. ve 10. Yılını dolduran personele plaket verildi.

Mut’ta süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren, yaygın servis ağı ve geniş ürün yelpazesiyle hizmet veren Kılınç Süt Ürünleri Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti., 20. Yılını kutlamanın mutluluğunu yaşıyor. Şirket, 20. Yaşını çalışanlarıyla birlikte bir restaurantta kutladı. Düzenlenen gecede, 20. Yaş pastası kesildi.
Gecede bir konuşma yapan Kılınç Süt’ün kurucu ortaklarından Ali Rıza Kılınç, “Yıllar önce çıkılan bu yolculukta bu günler eminim ki hayal edilmiştir. Faaliyette bulunduğumuz coğrafyaya değer katmayı, istihdam yaratmayı, çalışanlarımıza, bayilerimize ve tüketicilerimize katkı sağlamayı bugüne kadar çok önemsedik. Bundan sonra da katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.
Kendilerini yıllardır başarıya taşıyan en önemli şeyin değerli çalışanlarının emek ve katkıları olduğunu söyleyen Kılınç, şöyle konuştu: “İyi ki varsınız, birlikte var olmaya devam edeceğiz. Hepimizin ortak hedefi ‘Kılınç’ bayrağını Türkiye’de daha fazla yerde dalgalandırmak.”
Şirket ortaklarından Yasin Kılınç, Emine Solak ve Merve Kılınç da şirketleriyle ilgili verdikleri bilgilendirmede, “Dededen toruna, gelenekten geleceğe uzanan bir süt sevdası; Kılınç Süt. Sofranızda yer verip, çocuklarınıza güvenle yedirebileceğiniz süt ve süt ürünlerimiz doğallığı ve kalitesiyle tam ağzınıza layık. Lezzetini kuşaktan kuşağa aktaran Kılınç Süt; son teknoloji ile üretim ve sürekli kendini geliştiren yönetim anlayışıyla müşteri memnuniyetini tek hedef olarak görmektedir. Personel eğitimi, çevre duyarlılığı, uluslararası mevzuat ve standartlara uygun üretim süreci, bizi biz yapan en önemli etkenlerimizdir. Unutmadan bizde; atık yağ ve atık piller doğamıza zarar vermeden geri dönüşüm sürecine dahil olmaktadır. İş sağlığı ve güvenliği ise olmazsa olmazımızdır. Lezzetimizi 20 yıllık köklü geçmişimize borçluyuz ve geleceğe güvenle gülümseyen nesillerimiz için üretiyoruz” şeklinde konuştular.
Kılınç Süt’ün 20. Yıl gecesinde, şirkette 5. ve 10. Yılını tamamlayan çalışanlara plaketler verildi. Gecede, şirket ortakları ve çalışanlar, aileleriyle birlikte doyasıya eğlendi.

Tema Tasarım | Osgaka.com