FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber, Spor 23 Ocak 2019 632 Görüntüleme

KOPAN: “Yeni yönetime hediye veremedik üzgünüz.”

Mut İdman Yurdu Belediye Spor Teknik Direktörü Okan Kopan 3-1 kaybedilen Kırıkhan Spor maçının ardından gazetemize değerlendirmelerde bulundu.

“OYUNU FİZİKSEL OLARAK KAYBETTİK.”

Kopan yaptığı değerlendirmede: “Bugünkü maçta oyunu fiziksel olarak kaybettik. 7 – 8 antrenman ile maça çıktık. Kamp süreci de yapamamamız üzerine psikolojik yorgunluk bu sonuca etken olmuştur. Ciddi pozisyonlarımız var, ancak bu tür pozisyonlardaki beceriksizliğimiz devam ediyor. Ekonomik oynamamız gerekiyordu bunu da başaradığımız aşikar” dedi.

“BU SENE TÜM OLUMSUZLUKLARI YAŞIYORUZ.”

İkinci yarı maçı çevirmek için hamleler yaptıklarını, ancak aynı dakika içerisinde Oğuzhan ve Şevki’nin sakatlıklarının kendilerini tamamen oyundan düşürdüğünü kaydeden Kopan, şöyle konuştu: “Üzüntümüz büyük. Oyuncularımın inşallah ciddi bir şeyi yoktur. Bu hadise maçtan daha önemlidir benim için. Bu sene tüm olumsuzlukları yaşıyoruz, hepsi üst üste gelince içinden çıkılamayacak bir hal alıyor ve futbol olarak bir şeyler üretemiyoruz.”
MİY Teknik Direktörü Kopan değerlendirmesini, “Yeni oluşan yönetimimize hediye vermek istiyorduk, çünkü onlar da bu zor şartlarda ateşten gömleği giyerek mücadelemize ortak olmuşlardır. Sonuç olarak futbolun gerçeklerinden kaçamayız. Oyuncularım adına sorumluluğu alıyorum ve camiaya üzgün olduğumu belirtmek isterim” diyerek tamamladı.

İlginizi çekebilir

Ali Kaya güven tazeledi

Ali Kaya güven tazeledi

Tema Tasarım | Osgaka.com