FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 14 Eylül 2021 393 Görüntüleme

MESOB Başkanı Dinçer’den Mut Ziyareti

MESOB Başkanı Dinçer Mut’ta esnafla kucaklaştı, ilçe bürokrasisiyle sorunlarını paylaştı.

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, esnaf bürokrasi buluşmaları kapsamında ziyaret ettiği Mut’ta, İlçe Kaymakamı Batuhan Bingöl, Belediye Başkanı Volkan Şeker, Esnaf Odası Başkanı Yusuf Köğçe, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Evren, Mut EKK Başkanı Hasan Manav ve ulaşım sektöründeki kooperatif başkanlarıyla bir araya gelerek, bölgenin yerel ve genel sorunlarını masaya yatırdı.
Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, beraberinde bulunan Birlik Yönetim kurulu üyeleri Mustafa Köç, Uçal Mavili ve İsmet Erdoğan ile birlikte gerçekleştirdiği esnaf buluşmasının ilk durağında Mut Şoförler ve Otomobilciler Odası Mustafa Evren’i ziyaret etti. Burada Başkan Evren ve oda yöneticileri Suha Keskin, Muhammet Cüce, Mustafa Arslan, Hüseyin Belen, Genel Sekreter Ali Çelik ve Oda Personelleri tarafından karşılanan Başkan Dinçer’e ziyaretin anısına Oda Başkanı Mustafa Evren tarafından Mut tarihi Laal Paşa Camii figürlü Yöresel İşlemeli tepsi hediye edildi. Ziyarette ulaşım sektörünün sorun ve beklentileri hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.
Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer , oda ziyaretinin ardından mülkiyeti Mut Şoförler Odasına ait olan ve şoför ve ulaşım sektöründeki esnafa ekonomik akaryakıt temin etmeyi hedefleyen Mut Şoförler ve Otomobilciler Odası akaryakıt istasyonunda incelemelerde bulunarak hayırlı olsun dileklerini iletti.
Başkan Dinçer ve yönetim kurulu üyeleri Mustafa Köç, Uçal Mavili ve İsmet Erdoğan, daha sonra ise Mut Esnaf Odasını ziyaret etti. Burada Oda Başkanı Yusuf Köğçe yönetim kurulu üyeleri Ali Gündoğdu, Duran Ölmez, Süleyman Cüce, Murat Gülen, İsmail Bar, Cüneyt Çelik ve Genel Sekreter Ali Başbuğ tarafından karşılanan Başkan Dinçer, ziyaretinde oda yöneticileriyle esnaf ve sanatkarların sorun ve beklentileri hakkında bilgi paylaşımında bulundu.
Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer , daha sonra ise ilçe esnaf sanatkarının finans kuruluşu olan Mut EKK Başkanı Hasan Manav’ ı ziyaret ederek, esnafın krediye ulaşmasının önündeki engellerin kaldırılması ve faiz oranlarının makul düzeylere çekilmesi konusunda fikir alış verişinde bulundu.
Ziyarette Başkan Dinçer’e Mut Esnaf Odası Başkanı Yusuf Köğçe, Birlik Yöneticileri Uçal Mavili, İsmet Erdoğan , Mustafa Köç ile oda yönetim kurulu üyeleri Duran Ölmez, Murat Gülen, İsmail Bar, Süleyman Cüce, Ali Gündoğdu, Cüneyt Ismail Çelik eşlik etti.
Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, esnaf bürokrasi buluşmaları kapsamında ziyaret ettiği Mut’ta daha sonra ise Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker ile bir araya geldi.
Esnaf ve sanatkarların yerel idarelerle olan sorun ve beklentileri hakkında fikir alış verişinde bulunduğu ziyarette Belediye Başkanı Volkan Şeker günün anısına Başkan Dinçer’e Atatürk posteri ve yöresel zeytinyağı hediye etti.
Ziyarette Başkan Dınçer’ e Mut Esnaf Odası Başkanı Yusuf Köğçe, Mut Şoförler Odası Başkanı Mustafa Evren, Birlik Yöneticileri Uçal Mavili, İsmet Erdoğan ve Mustafa Köç ile oda yöneticileri Duran Ölmez, Süleyman Cüce, İsmail Bar, Suha Keskin ve Genel Sekreter Ali Çelik eşlik etti.
Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, esnaf bürokrasi buluşmaları kapsamında ziyarette bulunduğu Mut’ ta daha sonra ise İlçe Kaymakamlığını ziyaret ederek Kaymakam Batuhan Bingöl’ e hayırlı olsun dileklerini iletti.
İlçe esnaf ve sanatkarının sorun ve beklentileri hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunulan ziyarette Başkan Dınçer’e Birlik yöneticileri Uçal Mavili , İsmet Erdogan ve Mustafa Köç ile Mut Esnaf Odası Başkanı Yusuf Köğce ve Mut Şoförler Odası Başkanı Mustafa Evren eşlik etti.
Başkan Dinçer ziyaretinde ayrıca ilçede kurulu bulunan 85 Nolu Mut Yolcu Taşıma Kooperatifi Başkanı Serkan Karakan ve yönetim kurulu üyesi Ali Çalışkan ile Mut 137 Nolu Öğrenci Servis Taşımacılığı Kooperatifi Başkanı Hasan Tekin’i de ziyaret ederek sorun ve beklentileri hakkında bilgi alış verişinde bulundu.

Tema Tasarım | Osgaka.com