FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 23 Kasım 2021 574 Görüntüleme

Messi Akımı Mut’ta da Viral Oldu

Dünyaca ünlü futbolcu Lionel Messi’nin, Fransa’da Eyfel Kulesi manzarasında çektirdiği, daha sonra da sosyal medya mecralarında viral olan fotoğraf, Mut’ta da mizah konusu oldu.
Arjantinli dünya yıldızı Lionel Messi, Eyfel Kulesi önünde çekildiği fotoğrafı paylaştı, Türkiye’de ve Mut’ta gündem oldu. Ünlü futbolcunun Eyfel Kulesi manzarasıyla yaptığı paylaşımın ardından, Türkiye’nin bir çok şehrinde, mizah konusu olan fotoğraf viral oldu.
Konya’dan Şanlıurfa’ya, Aksaray’dan Aydın’a İzmir’e kadar bir çok ildeki mizah severler, Messi’nin orijinal fotoğrafını montajlayarak paylaştı. Özellikle Lionel Messi’nin Şanlıurfa Balıklıgöl’deki fotoğrafı paylaşım rekorları kırdı. Öte yandan Messi’nin Eyfel Kulesi önünde çekildiği fotoğraf, ilçemiz Mut’ta da sosyal medyada gündem oldu.
Messi’nin ülkemiz genelinde viral olan fotoğrafına Mut’lu sosyal medya kullanıcıları da kayıtsız kalmazken; Mut’taki bazı sosyal medya kullanıcıları Messi’nin Mut’ta görüntülendiği montajlı fotoğrafları paylaştı ve beğeni yağmuruna tuttu. Messi’yi, Cumhuriyet Meydanında, Mut Kalesi önündeki Mut yazısının yanında gösteren, “Gün boyu hızını kullanarak ülkemizi karış karış gezen #Messi güneşin en güzel battığı şehirde, Karacaoğlan, kayısı ve zeytin diyarı Mersin’in kalbi Mut’ta turunu tamamlayarak ülkesine döndü” yazısıyla yapılan paylaşımlar; bazılarını güldürürken, bazılarına da, “Messi Mut’a mı geldi?” sorusunu sormaya yöneltti. Ayrıca, paylaşımın altına esprili yorumlar yapıldı.

Viral olmak ne anlama geliyor?

Facebook, İnstagram, Twitter gibi sosyal medya platformlarında zincirleme paylaşım ile kısa zamanda çok sayıda kişiye ulaşmak ‘viral olmak’ anlamına geliyor.

Tema Tasarım | Osgaka.com