FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Spor 31 Ekim 2018 1302 Görüntüleme

MİY YİNE KAYIP

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5. Grupta mücadele eden takımımız Mut İdman Yurdu Belediye Spor (MİY) deplasmanda oynadığı Kiremithane Spor karşılaşmasından 1- 0 mağlup ayrıldı.

Mut İdman Yurdu Belediye Spor Teknik Direktörü Okan Kopan 1-0 mağlup ayrıldıkları Kiremithane Spor maçını ve takımın durumunu gazetemize değerlendirdi. Kopan değerlendirmesinde: “Mut İdman Yurdu Belediye Spor kulübünün, teknik anlamda başına geldiğim günden itibaren; bu da 31 maça tekabül ediyor, en şuursuz, en kötü oyunlarından birini oynamış bulunmaktayız. Bu sonuca bir sürü bahane üretebilirim, ancak bu davranış kulübümüzü ilerilere taşımaya engel olacaktır. Dünkü maçta ben ve oyuncularım yeteri kadar mücadele etmemiş ve mağlup olmamız kaçınılmaz olmuştur. Tabi ki dış etkenler çok belirleyici oluyor. Bu dış etkenler hakkında ileriki günlerde bir açıklama yaparak kamuoyunu bilgilendireceğim. Teşekkür ederim” dedi.
14 takımın yarıştığı ve grup liderliğini 16 puanla 68 Aksaray Belediye Spor’un sürdürdüğü Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5. Grupta Mut İdman Yurdu Belediye Spor 6 puanla 11’ci sıraya geriledi. Yaptığı 6 karşılaşmada 4 mağlubiyet ve 2 galibiyeti bulunan takımımız bu hafta sonu 11 puanla 4’üncü sırada bulunan İskenderun Belediye GK ile Mut İlçe Stadı’nda karşılaşacak.

Tema Tasarım | Osgaka.com