FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber, Spor 2 Ağustos 2022 359 Görüntüleme

MİY’DE YENİ BAŞKAN MUSTAFA GENÇ OLDU

Mut İdman Yurdu Belediye Spor Kulübü’nün (MİY) gerçekleşen kongresinde, Mustafa Genç başkanlığa seçildi. Tek aday olarak seçime giren Mustafa Genç, MİY Başkanlığını Mustafa Keskin’den devraldı.
İlçemizi Mersin 1. Amatör Play-Off Liginde başarıyla temsil eden Mut İdman Yurdu Belediye Spor Kulübü Futbol Takımı (MİY), grubunu lider tamamlayarak il birincisi olmuş ve Şampiyonluk kupasını kaldırmıştı. MİY, şampiyonluğa ulaşmasının ardından Süper Amatör Lige yükselirken; şampiyonlukta büyük katkıları olan Kulüp Başkanı Mustafa Keskin ve yönetimi, kulübün sosyal medya hesaplarından genel kurula gideceklerini açıklamışlardı.
26 Temmuz’da Mut İlçe Stadında gerçekleşen MİY Genel Kurulunda, tek aday olarak seçime giren Mustafa Genç, oy çokluğuyla MİY Başkanlığına seçildi.
Çiçeği burnunda yeni başkan Mustafa Genç, hem kendi hesabından, hem de Mut İdman Yurdu Belediye Spor Kulübü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Tek aday olarak girmiş olduğum kongremizde Mut İdman Yurdu Belediye Spor Kulübü Başkanlığına seçilmiş bulunmaktayım. Bu süreçte destek veren herkese teşekkür ederim” dedi.

Tema Tasarım | Osgaka.com