FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 22 Şubat 2022 232 Görüntüleme

Mustafa Evren güven tazeledi

Mut Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın hafta sonunda gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulunda; mevcut başkan Mustafa Evren seçimi kazanarak, güven tazeledi.
Mut Şoförler ve Otomobilciler Odası hizmet binasında yapılan ve Divan Başkanlığını Mersin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’in yaptığı kongrede, mevcut başkan Mustafa Evren ile 137 No.lu Mut Öğrenci ve Servis Araçları Kooperatifi Başkanı Hasan Tekin yarıştı. Toplam 428 üyenin 400’ünün oy kullandığı ve geçerli 397 oyun 250’sini alan Mustafa Evren yeniden başkanlığa seçildi. Diğer aday Hasan Tekin ise 147 oyda kaldı.
Seçim sonrasında yeniden başkanlığa seçilen Mustafa Evren, şoför esnafının sorunlarını çözmek ve üyelerin daha iyi şartlarda hizmetlerini sürdürebilmesi için çalışmalarını bundan sonra da sürdüreceklerini söyledi. Evren, tüm üyelere teşekkürlerini iletti.
Mustafa Evren’i başkanlığındaki yönetim kurulu Abdurrahman Ertunç, Mustafa Aslan, Cengiz Çetin, Ali Çalışkan, Bünyamin Şeker ve Ali Kara‘dan oluştu.
Denetim kurulu ise Serkan Karakan, Mehmet Coşkun ve Hasan Met‘ten oluştu.

Tema Tasarım | Osgaka.com