FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 15 Şubat 2022 733 Görüntüleme

Mut ADD’de Yönetim Değişikliği

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Mut Şubesi, kongresini gerçekleştirerek yeni yönetimini belirledi. 27 Ocak’ta gerçekleştirilen ve tek liste ile girilen kongrede, Mut Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Özay, ADD Mut Şubesi Başkanlığına seçildi. Mehmet Özay, uzun bir süredir ADD Mut Şubesi Başkanlığı görevini yürüten fakat bu kongrede aday olmayan Osman Susan’dan görevi devraldı.
Kongrenin ardından, yeni seçilen ADD Mut Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri görev dağılımını yaptı. Mehmet Özay başkanlığında oluşturulan ADD Mut Şubesi Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Hatice Kübra Ak (Başkan Yardımcısı), Mustafa Büyüktatlı (Sayman), Tayfun Ceylan (Yazman) ve üyeler Musa Kocabıyık, Salih Özel ve Sebile Günay.
Göreve gelmelerinin ardından açıklamada bulunan ADD Mut Şubesi Başkanı Mehmet Özay, önceki şube başkanı Osman Susan’ın bırakma kararı almasıyla sorumluluğun kendilerine düştüğünü söyledi. Önceki yönetimlere yaptıkları çalışmalar nedeniyle teşekkürlerini ileten Özay, “Seçimin ardından yükü biz omuzladık. Yönetimde kan tazeliği olsun dedik, değişim yaptık. Arkadaşlar beni uygun gördüler. 2022-2023 yıllarında dayanışma içerisinde bu işi yapacağız. Daha önceki başkanımız Osman Susan bırakma kararı aldı, sorumluluk bize düştü. Bu sorumluluğu da biz, ileriki dönemlerde gençlere taşıyıncaya kadar en güzelini yapmaya çalışacağız” dedi.

Mehmet ÖZAY

Tema Tasarım | Osgaka.com