FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 1 Kasım 2022 157 Görüntüleme

Mut Belediyesi’ne yeni çöp kamyonu

Mut Belediyesi araç filosuna bir araç daha katıldı. 1 adet Mitsubishi marka 6+1 çöp kamyonu, düzenlenen törenle hizmete sokuldu. Hizmete sokulan yeni çöp kamyonu, Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker döneminde belediyeye kazandırılan 14. araç olarak kayda geçti. Hizmete giren 6+1 çöp kamyonunun 1 milyon 250 bin TL’ye malolduğu bildirildi.
Hizmete girecek yeni araç için belediye binası önünde düzenlenen törene, Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker, MHP İlçe yönetimi ve kadın kolları, Mut Ülkü Ocakları Başkanı Gürkan Acar, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve belediye çalışanları katıldı. Yeni hizmet aracı, kurban ve kurdele kesilerek hizmete sokuldu.
Belediye Başkanı Volkan Şeker, “İlçemiz için hizmet mücadelemizde bir aracımızı daha belediyemize kazandırdık. Mut halkımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bugün bizi burada yalnız bırakmayan Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanımıza, kadın kolları başkanımıza, meclis üyelerimize, muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Tema Tasarım | Osgaka.com