FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 31 Aralık 2019 767 Görüntüleme

MUT GÜLNAR-BİR’DEN ÇİĞ KÖFTE ETKİNLİĞİ

Gülnar Bir Derneği Mut İlçe Temsilciliği, dernek üyeleri ile Dernek merkezinde düzenlenen diksiyon, pilates ve İngilizce kurslarına katılan kursiyerler arasındaki birlik, beraberlik, dayanışma ve kaynaşmanın sağlanması amacıyla çiğköfte etkinliği düzenledi. Gecede Ses Sanatçısı Mersinli İsmail, sürpriz sanatçı olarak sahne aldı.

Mut Belediye Düğün Salonunda düzenlenen çiğköfte etkinliğine; Gülnar sevdalısı ses sanatçısı, Mersinli İsmail, Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker, önceki dönem Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, Mersin Büyükşehir Belediyesi Mut Koordinasyon Müdürü Ferruh Baş, Mut Halk Eğitim Merkezi Müdürü Tuna Mutluyol, Mut Orman İsletme Müdürü Necati Kulak, Mut İlçe Malmüdiresi Gülsüm Hürriyet Şenel, dernek üyeleri ve konuklar katıldı.
Gecede konuşan Gülnar Bir Derneği Mut İlçe Temsilcisi Yafes Demir, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, “Mut İlçe Temsilcilik Yönetimi olarak, Mut’ta yaşayan Gülnarlıların arasındaki birliğin ve dayanışmanın artmasına vesile olan bu güzel programa destek olanlara ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz” dedi.
Konuklara çiğköfte ikramının yapıldığı gecede, Buluş Orkestra eşliğinde ses sanatçısı Mersinli İsmail, türküleriyle geceye katılanlara türkü ziyafeti çekti.

Tema Tasarım | Osgaka.com