FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber, Spor 19 Mart 2019 2114 Görüntüleme

MUT İDMAN YURDU YARARINA KONSER

İlçemizi Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5. Grupta başarı ile temsil eden, ülkemizin belirli bölgelerinde maçlara çıkan, Mut’un marka değerinin yükselmesine, ilçemizin tanıtımına büyük katkı yapan ve şu an maddi zorluklar yaşayan Mut İdman Yurdu Belediye Spor yararına, Ankara’da çağımızın Karacaoğlanı Musa Eroğlu ve Torosların Sesi Ali Rıza Yılmaz’ın da katılıp destek verdiği yemekli eğlence programı düzenleniyor.
Yemekli eğlence programı hakkında bize bilgi veren Mut İdman Yurdu Futbol Şube Sorumlusu Turgay Yalçın, “Mut İdman Yurdu ciddi maddi sıkıntılarla boğuşuyor. Yönetim olarak bu maddi sıkıntıları nasıl atlatabiliriz onun çabasını veriyoruz. Sağ olsunlar hem çağımızın Karacaoğlan’ı Musa Eroğlu hem de Torosların Sesi Ali Rıza Yılmaz ellerini taşın altına koydular ve Mut İdman Yurdu’nun bu sıkıntılı zamanında yanında olduklarını göstermek için yemekli eğlence programımızda sahne alacaklar. Hem çağımızın Karacaoğlan’ı Musa Eroğlu’na hem de Torosların Sesi Ali Rıza Yılmaz’a bu katkılarından dolayı Mut İdman Yurdu yönetimi adına şimdiden teşekkür ederim. Aynı duyarlılığı ve desteği şimdi dernek, kurum ve kuruluşlarıyla Mut’lu hemşerilerimizden bekliyoruz. Başta Ankara ve civarında yaşayan ve nerede yaşarsa yaşasın gelme fırsatı olan tüm hemşerilerimizi bu eğlence programımıza davet ediyor Mut İdman Yurdu’na sahip çıkmalarını bekliyoruz” dedi.
Mut İdman Yurdu yararına düzenlenecek program, Turan Güneş Bulvarı, İlkbahar Mahallesi, 596 Sokak, No: 77/A (Yıldız Karakolu karşısı) Çankaya/ ANKARA adresindeki Yakamoz Restaurant’ta yapılacak. 7 Nisan 2019 Pazar günü yapılacak program, saat 16’da başlayacak.
Ankara için iletişim ve bilet temini için Yakup Doğan (0.5467360633), Turgay Yalçın (0.5352605122), Ali Rıza Yılmaz, Ayşe Özdemir ve Şener Küçüktat; Mut için iletişim ve bilet temini için Mustafa Keskin (0.5345724444) aranabilir.

İlginizi çekebilir

BİLİMDE VEFA

BİLİMDE VEFA

Tema Tasarım | Osgaka.com