FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Spor 19 Aralık 2018 1297 Görüntüleme

MUT MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK YBO YILDIZ ERKEKLER VOLEYBOL MAHALLİ LİGİNDE

Mareşal YBO 3 – 0 Alsancak Spor

Mut Mareşal Fevzi Çakmak YBO Spor Kulübü, Türkiye Voleybol Federasyonunun 2018-2019 faaliyet programında yer alan Alt Yapı Yıldız Erkekler Voleybol Mahalli Ligine katıldı.

Yıldız Erkekler Voleybol takımını yeni kuran Mareşal Fevzi Çakmak YBO Spor Kulübü, Tarsus Akademi Gençlik Spor Kulübü, Kılıç Silifke İdman Yurdu Spor Kulübü ve Tarsus Gençlik Spor Kulübü ile yaptığı müsabakalarda 3-0 mağlup olarak puan alamazken; dördüncü haftada Toroslar Spor Salonunda Alsancak Spor Kulübü ile yaptığı maçtan 3-0 galip gelerek moral buldu.
Mut Mareşal Fevzi Çakmak YBO Spor Kulübü, bu hafta Mersin deplasmanına gidecek. Mersin Gücü Spor Kulübü ile saat 16’da Toroslar Spor Salonunda karşılaşacak olan Mut Mareşal Fevzi Çakmak YBO Spor Kulübü, 6 takımlı grupta 3 puanla 5. sırada yer alıyor.
Mut Mareşal Fevzi Çakmak YBO Spor Kulüp Başkanı Ahmet Işık, Mut’ta voleybol sporunun gelişmesi için yeni bir takım kurduklarını söyledi. Diğer ilçelerin hepsinde 2. Ligde oynayan voleybol takımlarının olduğunu belirten Işık, “Bizim ilçemizde 2. Ligde oynayan voleybol takımımız yoktu. Gençlerimizi spora yönlendirmek, futbolun dışında başka branşlarda da genç sporcular yetiştirmek amacıyla yola çıktık. Türkiye Voleybol Federasyonunun 2018-2019 faaliyet programında yer alan Alt Yapı Yıldız Erkekler Voleybol Mahalli Ligine katıldık. Henüz daha çok yeni bir takımız. Yetenekli gençlerimiz var. İleride çok güzel başarılara imza atacağımıza inanıyoruz” dedi.
Şu anda kendi imkanlarıyla yola çıktıklarını ifade eden Başkan Işık, sponsor ve destek beklediklerini kaydetti.

Tema Tasarım | Osgaka.com