FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 26 Ekim 2021 288 Görüntüleme

Mut TSO Dünya Gazeteciler Gününü Kutladı

Mut Ticaret ve Sanayi Odası (Mut TSO), 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü kutladı.
21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle ilçede görev yapan basın mensuplarını makamında ağırlayan Mut TSO Başkanı M. Gürsel Aydın, gazetecilerin gününü kutladı.
Mut TSO Başkanı Aydın, “Basın mensuplarımız ve basın kuruluşlarımız kamuoyunu doğru ve hızlı şekilde bilgilendiren, ilkeli ve dürüst doğru ve ilkeli habercilik anlayışı ile gece gündüz demeden görevini yerine getiren, her şartta ve durumda toplumun gören gözü, duyan kulağıdır. Ülkemizin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlayan, milletimizin haber alma özgürlüğünün kesintiye uğramadan canla başla çalışan emekçileridir” dedi.
Gazetecilerin, vatanını milletini sevmesi, gördüklerini düşündüklerini bildiklerini yazması gerektiğini ifade eden Oda Başkanı M. Gürsel Aydın, “Şartlar ne olursa olsun dünyadan haber almamızı sağlayan ülkemizin menfaatleri, milletimizin çıkarları doğrultusunda gerçeklerin peşinden koşarak, toplumu aydınlatan tüm gazetecilerimizin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutluyor, ebediyete intikal eden gazetecilerimizi rahmetle anıyorum” şeklinde konuştu.
Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlenen toplantıda, çeşitli ikramlarda bulunuldu ve gazetecilere kalem hediye edildi. Toplantı, yapılan sohbet ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi. Toplantıya katılan gazeteciler, Oda Başkanı M. Gürsel Aydın nezdinde Mut TSO’ya teşekkürlerini iletti.

İlginizi çekebilir

PERS YOLU’NDA BİR ŞAİR

PERS YOLU’NDA BİR ŞAİR

Tema Tasarım | Osgaka.com