FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 28 Ağustos 2018 854 Görüntüleme

MUT ÜLKÜ OCAKLARI ESNAFIN KURBAN BAYRAMINI KUTLADI

Mut Ülkü Ocakları hazırladığı Kurban Bayramı tebrik kartlarını esnaflara ve vatandaşlara dağıtarak bayram kutlaması gerçekleştirdi. Hazırlanan tebrik kartları Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanlığınca dağıtıldı. Vatandaşların ve esnafın memnuniyeti Ülkü Ocaklarının doğru ve emin yolda olduğunu bir kez daha gösterdi.
Hükümet Konağı caddesi ve İnönü Caddesi üzerindeki esnaflar ziyaret edilerek bayramları kutlandı. Esnafların yakın ilgisi etkinliğin amacına ulaştığının güzel bir göstergesi oldu.
Mersin/Mut Ülkü Ocakları Başkanı Soner KIR şunları ifade etti. “ Daha önceki dönemlerde de belli dönemlerde esnaf gezilerine çıkıyorduk. Geçen yıl olduğu gibi bu sene de bu kadar geniş çaplı bir ziyaret gerçekleştirdik. Hem esnafımıza hayırlı işler diledik hem de tebrik kartlarımızı takdim ederekhalkımızın bayramlarını kutladık. Bu etkinlikle amacımız esnaflarımızla olan iletişimimizi daha da geliştirmek ve Kurban Derilerini Ülkü Ocaklarına bağışlama önerisinde bulunduk. Gösterilen ilgi ve saygı bizi fazlasıyla memnun etti.” OSMAN ÇAĞLAR

Tema Tasarım | Osgaka.com