FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 19 Mayıs 2020 400 Görüntüleme

MUT ÜLKÜ OCAKLARINDAN 19 MAYIS MESAJI

Mut Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Keskin, yayınladığı mesajla gençlerin ve tüm vatandaşların 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.
Ülkü Ocaklarının mahiyetine değinen Başkan Mustafa Keskin, gençlerin eğitim alabilmesi ve ülke gelişimine katkı sunabilmesi için verilen mücadelelere vurgu yaptı. Yeni Koronavirüs (COVID-19) salgını sebebiyle şu an gençlerle birebir aynı ortamda bulunamasalar da sosyal medya gibi mecralarda online olarak yürütülen faaliyetler ile gençleri yalnız bırakmadıklarının altını çizen Başkan Keskin, ülkemiz için dönüm noktası olan Başbuğ Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve yol arkadaşlarının Samsun’a çıkışı ile gençlere armağan edilen 19 Mayıs Bayramını kutlayarak, salgının tam manasıyla bertaraf edilmesinden sonra yeniden gençlerle bir araya gelerek eğitim konusunda çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.
Keskin, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “19 Mayıs; Türk ulusunun kahramanları Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve yol arkadaşları tarafından en elim şartlarda, ülkenin geleceği için verilen mücadelenin sembolü, gençlerin gururla kutlayacağı bir bayramdır. Bugün içinde bulunduğumuz şartlar buna izin vermese de bizler bu sürecin sonunda Ülkü Ocakları olarak, gençlerimizle bir arada bayramımızı en güzel şekilde kutlayacağız.”

Tema Tasarım | Osgaka.com