FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 2 Ekim 2018 1464 Görüntüleme

Mut Ülkü Ocakları’ndan Ücretsiz Kurs

Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanlığı, 2018/2019 eğitim – öğretim yılının başlangıcı ile birlikte ücretsiz kurs vermeye başladı. “Ülkü Ocaklarına Gidiyorum, Ödevimi Yapıyorum” sloganı doğrultusunda üçüncü yılına giren kurslara ilgi gün geçtikçe artmaya devam ediyor.
İlkokul ve ortaokul öğrencilerine dört dersten (Matematik, Türkçe, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler) ödev yaptırma, soru çözümü şeklinde gerçekleştirilen kurs etkinliği, lise 12. Sınıf öğrencilerine ise iki dersten ( Matematik ve Edebiyat ) ders anlatımı ve soru çözümü şeklinde gerçekleştiriliyor.
Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanı Soner KIR, “Çağın Eğitim Ateşi Ülkü Ocakları olarak çıktığımız bu yolda kurslarımız ekim ayı itibariyle başlamıştır ve mayıs ayına kadar da devam edecektir. Bu konuda bizlere yardımcı olan öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Kurslarımız ilkokul ve ortaokul öğrencileri için haftada üç gün (Pazartesi, Çarşamba, Cuma ) 17.30 – 19.00 saatleri arasında, lise 12. Sınıf öğrencilerine ise Salı 17.30 – 19.00 saatleri arası Edebiyat, Perşembe 17.30 – 19.00 saatleri arasında Matematik olmak üzere haftada iki gün devam etmektedir. Her çocuğumuz, gencimiz kurslarımızdan ücretsiz faydalanabilir” dedi. Haber: Ali ÇAĞLAR

İlginizi çekebilir

Çevrimiçi Ebeveyn Olmak

Çevrimiçi Ebeveyn Olmak

Tema Tasarım | Osgaka.com