FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 15 Mart 2022 296 Görüntüleme

Mut Üreticileri Kooperatif Başkanı Gülsüm Kevser Mut oldu

Kurucu üyeleri arasında Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mut Belediyesi, Mut Ticaret ve Sanayi Odası, Mut Ziraat Odası, Mut Şoförler ve Otomobilciler Odası, Mut Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Mehmet Altuntaş’ın yer aldığı Mut Üreticileri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, ikinci kongresini gerçekleştirdi. Kooperatifin ilk başkanı Ali Osman Çelik’in yeniden aday olmadığı kongrede, Muhasebeci Gülsüm Kevser Mut, kooperatif başkanlığına seçildi.
Cuma günü, Mut Ziraat Odası toplantı salonunda yapılan seçimli genel kurul için, Ziraatçi Ali Erdoğan ile Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Gülsüm Kevser Mut adaylıklarını açıkladı. Ali Erdoğan, seçim öncesi adaylıktan çekilirken, kongreye tek liste ile gidildi. Yapılan seçim sonucunda, Mut Üreticileri Kooperatifi Başkanı Gülsüm Kevser Mut oldu.
Gülsüm Kevser Mut başkanlığındaki Yönetim Kurulu; Yakup Ceylan, Zeki Cüce, Ali Kaya ve Gürbüz Ziftçi’den oluştu. Kooeratifin Denetim Kurulunda ise şu isimler yer aldı: Muhammet Uçar, Hüseyin Avni İnce ve Derya Kalle.
Kooperatif seçiminin Mut tarımına, üyelere ve tüm üreticilere hayırlı olmasını dileyen yeni başkan Gülsüm Kevser Mut, herkese teşekkürlerini iletti.

İlginizi çekebilir

BU YAZIDA GENÇLİK VAR

BU YAZIDA GENÇLİK VAR

Tema Tasarım | Osgaka.com