FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 27 Temmuz 2021 64 Görüntüleme

Mut’ta Bayramlaşma Programı Düzenlendi

İlçemiz Mut’ta, Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı düzenlendi.
20-23 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen 4 günlük Kurban Bayramı nedeniyle, ilçemizdeki resmi kurum temsilcileri, oda, siyasi parti ve sivil toplum kuruluş temsilcileri, yurttaşlarla bayramın birinci günü düzenlenen bayramlaşma programında buluştu.
Mut Karacaoğlan Çınaraltı Parkında düzenlenen bayramlaşma programına; İlçe Kaymakamı Fatih Erdoğan, Mut Belediye Başkan Yardımcısı Soner Kır, protokol üyeleri, siyasi parti STK ve oda temsilcileri ve yurttaşlar katıldı.
Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayan Kaymakam Erdoğan, “Kıymetli Mut’lu hemşerilerim, birlik, beraberlik, paylaşma ve dayanışma gibi hasletlerin en üst seviyede yaşandığı bir bayrama daha ulaşmanın milletçe mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz. Covid-19 salgınının hızının aşılama ile azalmasıyla birlikte, bu bayram sevdiklerimizle bir arada olmanın huzurunu ve sevincini yaşayacağız. Siz değerli vatandaşlarımızdan tedbirleri elden bırakmadan ve kurallara riayet ederek kendimizi ve sevdiklerimizi korumaya devam etmenizi istirham ediyorum. Bayramın başta Milletimiz ve İslam adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, ailelerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu nice bayramlar dilerim” ifadelerine yer verdi.
Karacaoğlan Çınaraltı Parkında gerçekleştirilen bayramlaşmanın ardından, İlçe Kaymakamı Fatih Erdoğan ve beraberindeki ilçe protokolü ile birlikte itfaiye, hastane, jandarma ve emniyet birimlerini ziyaret ederek, görev başındaki personellerin bayramlarını kutladı.

Tema Tasarım | Osgaka.com