FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber, Siyaset 12 Nisan 2022 513 Görüntüleme

Mut’ta Cumhur İttifakı İftarda Buluştu

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti), Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve Büyük Birlik Partisi’nden (BBP) oluşan Cumhur İttifakı, Mut’ta Ak Parti İlçe Başkanı Soner Solak ve ilçe teşkilatının verdiği iftar yemeğinde bir araya geldi.
Mut Öğretmenevi’nde düzenlenen yemeğe Ak Parti İlçe Başkanı Soner Solak, MHP İlçe Başkanı Alparslan Savaş Kır, BBP İlçe Başkanı Osman Nizamlıoğlu, ittifakın MHP’li Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker, Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanı Mustafa Keskin, partilerin ilçe yöneticileri ve partililer katıldı.
Yemek öncesinde konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Soner Solak, “Sayın liderlerimizin Cumhurbaşkanımızın, gelen başkanlarımızın Cumhur İttifakı ruhu içerisindeki birlikteliklerimizin tüm Dünyaya meydan okuyuşlarını birlikte yansıtmak ve Ramazanda da beraber yaşamak amacıyla bu etkinliği düzenledik” dedi.
BBP İlçe Başkanı Osman Nizamlıoğlu da, Ramazan ayının hayırlı olması dileğinde bulunarak, gecenin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.
MHP İlçe Başkanı Alpaslan Savaş Kır’da tutulan oruçların kabul edilmesi dileğinde bulanarak, “İnşalllah birlik beraberliğimiz daim olsun” diye konuştu.
Belediye Başkanı Volkan Şeker ise “Çok değerli başkanlarım, öncelikle Ramazanınız mübarek olsun. Bu güzel programda bizleri burada buluşturduğu için Ak Parti İlçe Başkanına teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı ruhuyla müthiş mücadele edecek bir ekibin burada bir arada görüyorum. Allah’ın izniyle 2023 hedef olarak koyduğumuz büyük takvimde hep beraber bunu birlikte başaracağız. Dualarınızla, mücadelenizle, tüm emeklerinizle bu işi de başaracağımıza inanıyorum. Canı gönülden dua ediyorum” şeklinde konuştu.

Tema Tasarım | Osgaka.com