FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 12 Temmuz 2022 289 Görüntüleme

Özdemir Kurban Bayramını kutladı

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Mut İlçe Başkanı Turgay Özdemir, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Tüm Müslüman aleminin Kurban Bayramını kutlayan Özdemir, ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik zorluklar nedeniyle bu bayramda aileleriyle kavuşamayanlardan dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Özdemir: “Bayramda kavuşamayanları görmek üzüyor.”

Gazetemize açıklamada bulunan DEVA Partisi Mut İlçe Başkanı Özdemir, “Tüm Müslüman aleminin Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Ama ağız tadında bir bayram yaşamak en büyük hedefimiz, umudumuz. Fakat ülkemizin içinde bulunduğu koşullarda, bugün aileleriyle kavuşamayan öğrenci, asker, genç, gurbette çalışan arkadaşlarımızı görmekteyim. Bu da bizi doğal olarak üzüyor. Yakıt parasının pahalılığından dolayı, otobüsle bile seyahat edemeyecek duruma gelmiş milyonlarca arkadaşımızı görmek bizi derinden üzmektedir. Dolayısıyla bu süreçte ne kadar bayram yapabiliyorsak o kadar bayram yapalım. Yine de herkesin Kurban Bayramını tebrik ediyorum. İnşallah DEVA iktidarında, daha ağız tatlı bayramlarda buluşmak dileğiyle, hepinize saygılar sunuyorum” dedi.

“Sahadayız, alanlardayız.”

Sözlerinin devamında yaptıkları çalışmalarla da ilgili konuşan Özdemir, DEVA Partisi Mut İlçe Örgütü olarak 25 Mart 2022 yılında parti binasını açtıklarını ve yönetici arkadaşlarıyla birlikte vakit kaybetmeden saha çalışmalarına başladıklarını kaydetti. Yönetim Kurulu’nun 24 Haziran tarihi itibariyle asaleti tasdik olduğunu söyleyen İlçe Başkanı Özdemir, şunları söyledi: “Geldiğimiz süreçte, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın da asaleti tasdik oldu. Ve tüzel kişilik kazanmış bir parti olarak Mut’ta sahadayız, alanlardayız. Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmama şuuruyla, bu kötü gidişatın düzeltilebileceğini ve hangi metotlarla, nasıl düzeleceğini halkımıza anlatacağız. Genel Başkanımızın da bu konuda çok güzel çözüm önerileri var. Çözüm önerilerini gerek sosyal medya, gerek basın, gerek birebir kapı kapı dolaşıp, insanlara anlatıp, en kısa sürede DEVA Partisi iktidarında buluşmak ve hukukun üstünlüğü, adalet, insan hakları başta olmak üzere, ülkemizi olması gereken noktaya taşımak ve en kısa sürede ekonomimizi düzeltmek ve yaşanılabilir bir Türkiye hedefini gerçekleştrmek üzere yola çıkmış bulunmaktayız.”

Tema Tasarım | Osgaka.com