FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Ekonomi, Haber 1 Kasım 2019 1839 Görüntüleme

ROTA BUSİNESS’DEN EKONOMİ PANELİ

BÜYÜK ÖDÜL GECESİ 22 KASIM’DA

Mersin’de periyodik yayın yapan iş ve ekonomi dergisi ROTA Business, 22 Kasım’da “Mersin İş ve Ekonomi Ödülleri ve Ekonomi Paneli” adı altında önemli bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor. Büyük bir titizlik ve özveri ile sürdürülen Mersin İş ve Ekonomi Ödülleri gecesinin ilk seçici kurul toplantısı Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu toplantı salonunda yapıldı.

MERSİN’İN ÖZLEDİĞİ FOTOĞRAF

Seçici kurul toplantısına Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Sabri Tekli, Mersin Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Özdemir, Uluslararası Bakliyatçılar Konfederasyonu Başkanı Hüseyin Arslan, Mersin Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Hasan Engin ve Girişimci İş Kadınları Derneği Başkanı adına yönetici Hamide Özel katıldı. İlerleyen yıllarda geleneksel hale gelmesi beklenen ve bu yıl ilki düzenlenecek olan Mersin İş ve Ekonomi Ödül töreninin ilk seçici kurul toplantısında ödül kategorileri belirlendi.  Etkinliğin gündüz kuşağında yapılacak olan panele konuşmacı olarak katılacak olan isimler masaya yatırıldı. Aynı zamanda ödül yönergesinin mutabakatının sağlandığı toplantı sonunda Mersin’in ekonomisine yön veren iş dünyasının kurmayları, uzun süre hafızalardan çıkmayacak bir tablo sergileyerek, objektiflere poz verdi.

“SEÇİCİ KURULDA SEVEREK VE ÖZVERİ İLE GÖREV ALDIK”

Toplantının ardından Seçici Kurul adına konuşan MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan, “Bu tip organizasyonlar şehrimizin iş ve ekonomi dünyasını morallendirmesi ve motive etmesi açısından büyük önem taşıyor. Kentimizde yayın yapan ROTA Business Dergisi’nin böylesine önemli bir organizasyona ciddiyetle yaklaşması bizleri mutlu etti. Seçici kurulda severek ve özveri ile görev aldık. Arkadaşlarımızla birlikte belirlediğimiz kategorilerde titiz bir çalışma yürüteceğiz. Bize ayrılan süre içerisinde en adil ve en sağlıklı şekilde kararımızı dergi yönetimine ileteceğiz. Umarım bu organizasyon hem kentimize hem de Türkiye’ye örnek bir çalışma olur” dedi.

Organizasyonun Proje Direktörlüğünü Yeminli Mali Müşavir Ahmet Akın üstlendi.

İlginizi çekebilir

YAŞAMA SANATI

YAŞAMA SANATI

Tema Tasarım | Osgaka.com