FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber, Siyaset 26 Şubat 2019 1073 Görüntüleme

SAYDAM: Kimseyi işten çıkarmayacağız

CHP Mut Belediye Başkan adayı Mehmet Saydam, adil, eşit ve şeffaf bir belediyecilik anlayışı ile çalışacaklarını dile getirerek, “Kimseyi işten çıkarmayacağım” dedi.

CHP Belediye Başkan adayı Mehmet Saydam, ilçede görev yapan ulusal ve yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi. Basın toplantısına CHP Mut İlçe Başkanı Duran Orhan da katıldı.
Belediye başkanı seçilmesi halinde yapmayı planladığı projeler hakkında bilgi veren Mehmet Saydam, “Uzun yıllar kamuda kontrol mühendisi olarak görev yaptım. Mut’ta 2009 yılından bu yana da inşaat işi yapıyorum. Dolayısıyla sorunların nasıl hızlı çözüme kavuşturulabileceğini biliyorum. Belediye Meclis Üyeliği aday listemizde büyük destek gördü” dedi.
Belediye başkanı olduğunda kimsenin ekmeğiyle oynamayacağını ifade eden Saydam, şunları söyledi: “Her yerde söylüyorum. Seçimlerde belediyeyi almak benim için bir zafer değil. Önemli olan 5 yıl sonra yaptığımız hizmetler için vatandaşlarımızdan teşekkür alıyorsak işte zafer o zaman. Adaylığım açıklandıktan sonra parti rozetimi çıkardım. Sonuçta Belediye Başkanı tüm kenti temsil eden insandır. Adil, eşit ve şeffaf bir belediyecilik anlayışımız olacak. Büyük projelerimizi de Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle hayata geçireceğiz.”
Saydam’ın konuşmasının ardından basın mensupları ilçenin sorunlarıyla ilgili görüşlerini ifade etti.

Tema Tasarım | Osgaka.com