FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 19 Mart 2019 1858 Görüntüleme

‘Tapu Kadastro, vatandaşların işlerini kolaylaştırıyor’

Kısa bir süre önce göreve başlayan Tapu ve Kadastro 12. Bölge Müdürü Erdoğan Büyükboyacı, Mersin İl Kadastro Müdürü Celalettin Bilgin ve Hatay Tapu ve Kadastro Şube Müdürü Nuri Yalçın ile birlikte Basın İlan Kurumu Mersin Şube Müdürü Çetin Oranlı’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Oranlı ile uzun yıllara dayanan dostluğunun bulunduğunu hatırlatan Erdoğan Büyükboyacı, başarı dileklerini iletti.
Erdoğan Büyükboyacı, Tapu Kadastro ve LİHKAB (lisanslı harita kadastro büroları) ziyaretleri ve yerinde denetim amacıyla Bölge Müdürlüğünün merkezinin bulunduğu Hatay’dan Mersin’e gelerek incelemelerde bulunduğunu dile getirdi. Büyükboyacı, “Son yıllarda tapu ve kadastro alanında web tapu uygulamaları başta olmak üzere, vatandaşlarımızın işlerini kolaylaştıran uygulamalara ağırlık verdik. Saha ziyaretlerimizle hem mahallinde denetim yapıyor, hem de vatandaşlarımızın taleplerini dinliyor, memnuniyet derecesini ölçmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın değerlendirmeleri bizim için çok önemli” dedi.
Tapu Kadastro Bölge Müdürü Erdoğan Büyükboyacı’ya yeni görevinde başarı dileklerini ileten Basın İlan Kurumu Mersin Şube Müdürü Çetin Oranlı da, ziyaretten dolayı konuklarına teşekkür etti.

Tema Tasarım | Osgaka.com