FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 7 Mayıs 2019 1587 Görüntüleme

Trafik Haftası kutlandı

Mut’ta Trafik Haftası etkinliği yapıldı. Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği, İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, Jandarma Trafik ile Şoförler ve Otomobilciler Odası tarafından ortaklaşa düzenlenen Trafik Haftası etkinliği, Çınaraltı Karacaoğlan Parkında kutlandı.
Trafik Haftası etkinliğine Kaymakam Mehmet Ali Akyüz, Belediye Başkanı Volkan Şeker, Jandarma Bölük Komutanı Teğmen Nusret Atılgan, Emniyet Müdürvekili Başkomiser Ali Serban, Milli Eğitim Müdürü Harun Gergin, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Evren ile öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Etkinlikte konuşan Kaymakam Akyüz, trafik kurallarına uymanın bir yaşam biçimi haline getirilmesi gerektiğini belirterek, “Kurallara uymakla sadece kendimizi korumuş olmuyoruz. Aynı zamanda karşımızdaki insanların da yaşam hakkını koruyoruz. Konulan kurallara uyarak bunu bir yaşam biçimi haline getirip içimizdeki trafik canavarını etkisiz hale getirmeliyiz” dedi.
Etkinlikte öğrencilere ve vatandaşlara trafik kuralları anlatıldı, broşürler dağıtıldı. Etkinlik trafik ekiplerinin konvoyu ile sona erdi.

Tema Tasarım | Osgaka.com