FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 20 Kasım 2018 1107 Görüntüleme

ÜLKÜ OCAKLARINDAN KONSER

Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanlığı “Adımız TÜRK, Andımız TÜRK” adlı programı teşkilatların ve vatandaşların yoğun katılımı ile Mut Halk Eğitim Merkezi Salonunda gerçekleştirdi.
Programa; Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı Gökhan Demir, MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, MHP Mut İlçe Başkanı Alparslan Savaş Kır, Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, Belediye Başkan Aday Adayları Volkan Seker, Numan Büyüktatlı ve Hüseyin Salgur, Kamu-Sen Mut İlçe Başkanı Kürşad Malgaç, Türkav Mut Şube Başkanı Hakan Ütük, sivil toplum kuruluş temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, çok sayıda vatandaş ve ülkü ocaklı genç katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve andımızın okunması ile devam etti. Akabinde protokol konuşmaları yapıldı.
Programda Ülkü Ocakları Genel Merkez Sanatçıları Alperen Kekilli ve Grup Volkan muhteşem bir konser vererek, geceye katılanlara unutulmaz anlar yaşattılar.

Tema Tasarım | Osgaka.com