FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 17 Nisan 2019 1205 Görüntüleme

Ülkü Ocaklarından Ücretsiz Kurs

Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanlığı, ocak binasında ücretsiz ders vermeye devam ediyor. Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in “Geleceği Ülkü Ocaklarından Yetişen Nesiller Şekillendirecektir” sözüne binaen kurslar ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik gerçekleştiriliyor.
“Ülkü Ocaklarına Gidiyorum, Ödevimi Yapıyorum” sloganı doğrultusunda düzenlenen kurslara ilgi gün geçtikçe artmaya devam ediyor. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine dört dersten (Matematik, Türkçe, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler) ödev yaptırma, soru çözümü şeklinde gerçekleştiriliyor.
Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanı Soner KIR, “Çağın Eğitim Ateşi Ülkü Ocakları olarak çıktığımız bu yolda kurslarımız ilk dönem ekim ayı itibariyle başlamıştır ve mayıs ayına kadar da devam edecektir. Bu konuda bizlere yardımcı olan öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Kurslarımız ilkokul ve ortaokul öğrencileri için haftada üç gün (Pazartesi, Çarşamba, Cuma) 17.30 – 19.00 saatleri arasındadır. Her çocuğumuz, gencimiz kurslarımızdan ücretsiz faydalanabilir” dedi.

Tema Tasarım | Osgaka.com