FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 10 Ocak 2023 145 Görüntüleme

YANLIŞ YAPMAYIN BU HALK ASLA AFFETMEZ

Mut ilçesi nedense sahipsizliğine devam ediyor. İnanın ilçe halkı kuzu gibi… İtiraz yok, karşı gelen yok haksızlığa… Sadece “hayırlısı” deyip “seçimde görüşürüz” diyerek geçip gidiyorlar.
Hatırlarsanız 10 yıl önce Belediye Başkanlığını devralan Başkan, ilçemize kazandırılan gayrimenkulleri satarak bitirme derecesine getirmişti. İnanın hiçbir kurum ve kuruluşa borcu olmadan, bankada nakit parasıyla, ayrıca gayrimenkulleriyle devralınan Mut Belediyesi, maalesef seçimden sonra borç içinde devredildi. Sonra yine aynı filim.
Son meclis toplantısında belediyenin en kıymetli yeri ve gayrimenkulü olan halı sahanın bulunduğu yer, satışa çıkarılıyor. Başkanım ve değerli meclis üyeleri, yapmayın, bu değerli gayrimenkulü satmayın. Hareketlendirmek istiyorsanız, belediyeye ait, halka hizmet verecek bir bina yaptırın. Bakın halk sizi ne kadar takdirle karşılayacak. Eğer burası satışa çıkartılırsa halk sizi asla affetmez. Bu hatadan dönerseniz takdir edilirsiniz. İhaleyle satılacağını, ihalenin de taraflı olacağını söyleyen vatandaşlar çok.
İllaki satılacaksa, halka soralım, onların rızasını alalım… Benim fikrim bu.
Tabi ki siz iyisini bilirsiniz ama hataya düşmesek daha iyi olur.
Saygılar.

Tema Tasarım | Osgaka.com