FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 24 Nisan 2019 2182 Görüntüleme

ZEYNEP GÜL YILMAZ: “Doğalgaz Mut’a Gelecek”

31 Mart yerel seçimlerinin ardından, bir dizi temasta bulunmak üzere ilçemiz Mut’a gelen Ak Parti Mersin Milletvekili hemşerimiz Zeynep Gül Yılmaz, Mut’a doğalgazın mutlaka getirileceğinin sözünü verdi.

Ak Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, Mut’ta bazı ziyaretlerde ve temaslarda bulundu. Zeynep Gül Yılmaz, Ak Parti Mut İlçe Başkanı Soner Solak ve partililerle birlikte ilçemizin Keleceköy, Hacıahmetli ve Narlı mahallelerini ziyaret etti. Ziyaretlerinde muhtar ve köylülerle buluşan ve onların sorunlarını dinleyen Yılmaz, sorunların çözümü için gerekenlerin yapılacağını söyledi. Yılmaz, vatandaşların Mut’a doğal gaz getirilmesi konusundaki isteklerine, “O doğal gaz Mut’a mutlaka gelecek” dedi.
Keleceköy’de Mahallesinde muhtarın verdiği yemeğe katılan Yılmaz; daha sonra gittiği Hacıahmetli Mahallesinde ise partilerine geçen Hacıahmetli ve Cumhuriyet Mahallesi muhtarlarına parti rozeti taktı. Yılmaz, Narlı Mahallesinde de muhtar ve köylülerle buluştu.
Zeynep Gül Yılmaz, Mut temasları kapsamında Mut sebze meyve halinin açılışına ve Aydınoğlu Sulama Göleti için düzenlenen açılış yemeğine katıldı.
Yılmaz, Mut temaslarının ardından ilçeden ayrıldı.

Tema Tasarım | Osgaka.com