FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Siyaset 18 Eylül 2018 807 Görüntüleme

Ak Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur TAŞKIN’dan “Gaziler Günü” Mesajı.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal’e İstiklal mücadelesindeki önderliğinden dolayı ‘Müşir ve Gazi’ unvanı verilişinin yıldönümünü ve Gaziler Günü’nü en kalbi duygularımla tebrik ediyor, tüm gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.”
Kahraman Ecdadımız asırlar boyunca “ölürsem şehit kalırsam gazi anlayışı ile mücadele etmiş ve Anadolu coğrafyasını bize vatan kılmıştır.
Bu gün bu topraklarda, al bayrağımız göklerde dalgalanıyor, ezanlar susmuyor, başımız dik, hür ve bağımsız bir şekilde yaşıyorsak eğer hiç şüphesiz bu şehit ve gazilerimizin ödediği bedeller sayesindedir.
En son 15 Temmuz 2016’da Ülkemizi işgal etmeye kalkışan, küresel emperyalizm ve onun yerli işbirlikçisi Fetöcü ihanet şebekesine karşı aziz milletimiz onurlu bir direniş göstermiş, canını feda ederek, istiklal ve istikbaline kast eden düşmanlara gereken cevabı bir kez daha vermiştir.
Ecdadımızdan emanet aldığımız bu aziz vatanımız, aziz milletimizin sahip olduğu bu ruh ve karalılıkla ilelebet var olacaktır.
Vatanını canından aziz bilen bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan bir milletin evlatları olarak tüm şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. HABER MERKEZİ

Tema Tasarım | Osgaka.com