FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber, Siyaset 5 Şubat 2019 1403 Görüntüleme

SAYDAM: “FELSEFEM EŞİT VE ADİL BİR YÖNETİM.”

CHP Mut Belediye Başkan Adayı Mehmet Saydam, mesleğinden dolayı belediyeciliği iyi bildiğini belirterek, “Mut Belediyesinde hizmet etmeyi düşünüyoruz. Benim felsefem, düşüncem; eşit ve adil bir yönetim sergilemek” dedi.

Adaylığının açıklanmasının ardından seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mut Belediye Başkan Adayı Mehmet Saydam, Mut merkezinde ve mahallelerinde vatandaşlarla buluşuyor. “Martın Sonu Bahar” ve “Derman Belediyeciliği” sloganlarıyla çıktığı seçim çalışmalarında Mut halkının, esnafın, çiftçinin sorunlarını dinleyen ve çözüm önerilerini anlatan Saydam; gittiği yerlerde vatandaşların ilgisi ve sevgisiyle karşılandı.

“BELEDİYECİLİĞİ İYİ BİLİYORUM.”

Konuşmalarında mesleği gereği belediyeciliği iyi bildiğini belirten Saydam, “Devlette 23 yıl çalıştım. Kontrol mühendisliği yaptım. 10 yıldır Mut’ta müteahhitlik yapıyorum. Bugüne kadar Mut’ta iş vermediğimiz kimse kalmadı. Mut esnafından alışveriş yaptık. Dışarıdan bir malzeme almadık. Mut’a bir canlılık getirdik. Şimdi aynı düşüncelerle, aynı iyi niyetle Mut Belediyesinde hizmet etmeyi düşünüyoruz” dedi.

“PARTİ AYRIMI YAPMAYACAĞIZ.”

Felsefesinin, düşüncesinin eşit ve adil bir yönetim sergilemek olduğunun altını çizen CHP Mut Belediye Başkan Adayı Mehmet Saydam, “Yani hiçbir zaman parti ayrımı yapmayacağız. Herkes Mutlu, herkes hemşerimiz. İşinde düzgün, ahlaklı iş yaparsa; herkes bizim elemanımız, işçimiz, memurumuz olacak” dedi.

Tema Tasarım | Osgaka.com