FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Spor 19 Aralık 2018 1055 Görüntüleme

KOPAN EN SONUNDA PATLADI!

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5. Grupta mücadele eden takımımız Mut İdman Yurdu Belediye Spor’un haftasonunda zorlu rakiplerinden Arsuz Karaağaç Spor’u deplasmanda 2-0 yenmesinin ardından teknik direktör Okan Kopan açtı ağzını yumdu gözünü.

ALIN TERİ KUTSALDIR

Kopan, “Şimdi bir iki söz de ben söyleyeyim; hiçbir siyasi bağlantım ya da hiçbir siyasi partiden beklentim yoktur. Benim adım Okan Kopan! Hiç kimsenin adamı olmam, olmadım da. Benim sevdam armadır ve bu armayı eşsiz mücadelesiyle temsil eden futbolcularımdır. Alın teri kutsaldır.” dedi.

HİÇ Mİ SAYGINIZ YOK?

Kopan şöyle konuştu: “Şu anda konuşma sırası bende. Potansiyeli olan çok rahat şampiyonluğu göğüsleyebilecek bir kadro oluşturdum. Evet ben oluşturdum. Futbol topuna iki defa vurmuş, Lig TV’den izledikleri futbol ile futbol adamı olan içimizdeki İrlandalılara bir çift sözüm olacak; 15-16 yıl profesyonel yaşantıma saygınız yok! 10 yıllık antrenörlük geçmişime saygınız yok! Bunu anlayabiliyorum. Parasız pulsuz mücadele eden oyuncularıma da mı saygınız yok? Sahaya her defasında kazanmak için, futbolu güzelleştirmek için çıkan takımıma alın terlerini istediklerinde çirkeflikle karşılaştıkları muamelelere, ‘bu takımdan hiçbir şey olmaz’ deyip hakkını helal etmeyenlere, bu takıma inanan, peşinden giden taraftarlarımıza soytarı diyenlere hakkımı helal etmiyorum. Siz Mut İdman Yurdu Belediye Spor’un bir sevda olduğunu anlayamadıysanız tek bir cevabı hakediyorsunuz: ‘Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner.’ Benimle futbol ya da futbolcu konuşmaya ne bilginiz ne de adamlığınız yeter İrlandalılar. Okan hoca geçicidir, oyuncular geçicidir, önemli olan Mut İdman Yurdu Belediye Spor’un üstlendiği misyondur. Sevgi ve saygılarımla.”

Tema Tasarım | Osgaka.com