FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber, Spor 12 Şubat 2019 1406 Görüntüleme

KOPAN: “Yalnız bırakılıyoruz.”

Mut İdman Yurdu Belediye Spor Teknik Direktörü Okan Kopan 1-1 berabere kalınan İçel Spor maçının ardından gazetemize önemli değerlendirmelerde bulundu.

“OYUNCULARIMIN MÜCADELESİ TAKDİRE ŞAYAN.”

Okan Kopan yaptığı değerlendirmede: “Maça çok etkili başladık, ciddi pozisyonlar yakaladık ancak değerlendiremedik. İlk yarı önde girebilirdik soyunma odasına. Emrecan’ın pozisyonunda hakemin kayıtsız kalması, eğer art niyetli değilse, kör olduklarının birer göstergesidir. İkinci yarı penaltıdan yediğimiz gol ile geriye düştük, ancak takımımın verdiği reaksiyon müthişti. Çok ciddi baskı kurduk, etkili 5 pozisyonumuz vardı. Neticesinde golü bulup beraberliği kurtarmamız takdire şayandır” dedi.

TARAFTARLARA TEŞEKKÜR

Maçın en güzel bölümünün taraftarlar olduğunu ve kendilerini 90 dakika desteklediklerini ifade eden Kopan, taraftarlara teşekkür etti.

“ŞEHRİN DİNAMİKLERİ BİZİ YALNIZ BIRAKIYOR.”

Kopan, açıklamasının devamında şunları söyledi: “Geçen hafta içi beklentilerimiz vardı yönetimimizden. Onlara da bir şey diyemiyorum artık. Güçlerinin yettiği kadar bir şeyler yapıyorlar, bu da yeterli olmuyor. Çünkü şehrin dinamikleri onları da bizleri de yalnız bırakıyorlar. Diyecek bir şeyim yok. Güzel olan Mut’un futbol şehri haline dönüşmesi, bizim de bunda bir katkımız olduysa ne mutlu bize.”

Tema Tasarım | Osgaka.com