FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 22 Ekim 2019 1368 Görüntüleme

MUT BELEDİYESİ BÜTÇESİ 45 MİLYON

Mut Belediye Meclisi 2020 yılı bütçesini oylayarak kabul etti. Kabul edilen bütçeye göre, Mut Belediyesi 2020 yılı bütçesi 45 milyon lira oldu.
Meclis toplantısı başlangıcında oturuma başkanlık eden Muhammet Ali Keskin, Barış Pınarı Harekâtı ile ilgili MHP grubu adına bir bildiri metni okudu. Keskin, harekâtın Türkiye için bir tercih değil, tarihi bir zorunluluk ve sorumluluk olduğunu, Türkiye’nin kimsenin toprağında gözü olmadığını ve Türk Ordusu’nun barış ve dost olduğunu söyledi.

MUT BELEDİYE MECLİSİNDEN BARIŞ PINARI HAREKATI BİLDİRİSİ

2020 Yılı Bütçe görüşmeleri için toplanan Belediye Meclis Toplantısında konuşan Belediye Başkan Vekili Muhammet Ali Keskin, Barış Pınarı Harekatı’yla ilgili bir bildiri okudu.
Bildiri aynen şöyle:
Ülke gündemimiz hepimizin bildiği gibi Barış Pınarı Harekatı.
Bugün gelinen noktada; Sınır ötesi harekat, Türkiye için bir tercih değil, tarihi bir zorunluluk ve sorumluluktur.
Türkiye’nin Fırat’ın doğusundaki amacı, terör unsurlarını temizlemek, sınır güvenliğini sağlamak ve mültecilerin yurtlarına dönüşünü sağlayacak güvenli bir bölge oluşturmaktır.
Bütün dünya bilmelidir ki; TÜRKİYE’NİN KİMSENİN TOPRAĞINDA GÖZÜ YOKTUR. TÜRK ORDUSU BARIŞ ORDUSUDUR VE TÜRK MİLLETİ DOST MİLLETTİR.
Devletimizin, Suriye’de bir terör devletine asla müsaade etmeyeceğine, ordumuzun terörün kökünü kazıyacağına inancımız tamdır.
Oynanan oyunu bozmada kararlı olan Türkiye Cumhuriyeti’ni masada anlamayanlar, anlamak istemeyenler şimdi sahada Türkün gücünü görecekler ve Türkle düşman olmanın bedelini ziyadesiyle ödeyeceklerdir.
Dualarımız Mehmetçiğimizledir, dualarımız devletimizin her daim barışın, kardeşliğin ve adaletin tesis edilmesinde güçlü olmasıdır.
Devletimizin yanındayız, ordumuzun yanındayız.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

Tema Tasarım | Osgaka.com