FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Spor 24 Ekim 2018 1109 Görüntüleme

MUT İDMAN YURDU’NDA GALİBİYET SEVİNCİ

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5. Grupta mücadele eden takımımız Mut İdman Yurdu Belediye Spor pazar günü oynanan
Talas Belediye Spor karşılaşmasından 2-1 galip ayrıldı.

Karşılıklı gollerle geçen ve sonunda Mut İdman Yurdu Belediye Sporun kazandığı maç oldukça heyecanlı geçti.
Mut İdman Yurdu Belediye Spor Teknik Direktörü Okan Kopan 2-1 galip geldikleri Talas Belediye Spor maçını ve takımın durumunu gazetemize değerlendirdi. Okan Kopan değerlendirmesinde, “Oynadığımız Talas Spor maçında aldığımız galibiyetten ötürü son derece mutluyuz. Son haftalarda almış olduğumuz kötü sonuçlar oyuncularım üzerinde ciddi baskılar oluşturmuştu, bu nedenle oyuncularım kişisel performanslarını yakalamak ve üretime geçmekte zorlanıyorlar. Almış olduğumuz bu galibiyet bir nebze bu açıdan daha önemli. Gelecek ile ilgi nerelere kadar gidebiliriz diye bir düşüncemiz yok, çünkü potansiyeli olan oyun içerisinde farklı stratejilere dönebilen bir ekibe sahibiz. Bu galibiyetler güvenimizi yükselterek taraftarlarımıza daha çok zevk veren maçlar izlettireceğimizden emin olabilirsiniz. Saha dışı olaylarına ve sorunlara değinmeyeceğim… Sadece, şartlar ne olursa olsun Mut ilçesini en güzel şekilde temsil etmenin kararlılığı içerisinde olduğumuzu ben ve ekibim adına belirtmekte yarar görüyorum” dedi.
14 takımın yarıştığı ve grup liderliğini 15 puanla 68 Aksaray Belediye Sporun sürdürdüğü Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5. Grupta Mut İdman Yurdu Belediye Spor 6 puanla 10. sırada yer alıyor. Yaptığı 5 karşılaşmada 3 mağlubiyet ve 2 galibiyeti bulunan takımımız bu hafta sonu Kremithanespor ile deplasmanda karşılaşacak.

MAÇTAN ÖNCE TEŞEKKÜR PLAKETİ

Bölgesel Amatör Lige (BAL) yapılan katkı teşekkür plaket getirdi. Mut İdman Yurdu Belediye Spor ile Talas Belediye Spor karşılaşması öncesi Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz’a amatör lige olan katkıları için bir teşekkür plaketi, Mut İdman Yurdu Belediye Spor Teknik Direktörü Okan Kopan’a, ise Bölgesel Amatör Liginin en başarılı teknik direktörü ödülü verildi. Ödülleri Mersin Amatör Spor Klübü Federasyonu Başkanı Mithat Ertaş takdim etti.

HABER: ALİ ÇAĞLAR / FOTO: GÖKSEL ATA

İlginizi çekebilir

MUT ÇITLIK CIVLAK TEPE’DE

MUT ÇITLIK CIVLAK TEPE’DE

Tema Tasarım | Osgaka.com