FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 12 Aralık 2018 1520 Görüntüleme

Mut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Özel Eğitim Sınıfı

Mut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne özel eğitim sınıfı açıldı. Engelli öğrencilere meslek kazandırmak amacıyla açılan sınıfta 8 öğrenci öğrenim görecek.
Mut Belediyesi ve esnafların katkılarıyla hizmete giren özel eğitim sınıfının açılışı Mut İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Gergin tarafından yapıldı.
Açılışta konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Gergin, “Engelli öğrencilerimize meslek kazandırmak, engelli öğrencilerimizi meslek liselerine kazandırmak için açılan bu sınıfa emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.
Özel eğitim alt sınıfında okuyan 8 öğrencilerinin bulunduğunu belirten Okul Müdürü Metin Müjdeci ise, “İl Milli Eğitim Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü, Belediye Başkanımız, esnaf arkadaşlarımız ve öğretmen arkadaşlarımızın elbirliğiyle okulumuzda iyi bir eğitim yapmak ve özel eğitim alt sınıfındaki öğrencilerimize meslek kazandırmak amacıyla bu sınıfı kurmuş bulunmaktayız” dedi. Müjdeci, özel eğitim sınıfının açılmasında destek ve katkı veren herkese teşekkürlerini iletti.
Haber: Ali ÇAĞLAR

Tema Tasarım | Osgaka.com