FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 21 Eylül 2023 57 Görüntüleme

Mut Üreticileri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi zeytin alımına başlıyor

Mut Üreticileri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, Mut’ta zeytin hasadının başlamasıyla birlikte, zeytin alımına başlayacaklarını duyurdu. Kooperatif, Mut Toptancı Hali içerisi ve Hacınuhlu Mahallesi olmak üzere 2 noktada zeytin alımı yapacak. Kooperatif Başkanı Gülsüm Kevser İnce, zeytin alım tarihinin ve fiyatların en kısa sürede açıklanacağını bildirdi.
Mut Üreticileri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Gülsüm Kevser Mut, zeytin alımıyla ilgili yaptığı duyuru ve açıklamada, “Değerli üreticilerimiz, kooperatifimiz bu yıl Mut Toptancı Hal içerisi ve Hacınuhlu mahallesi olmak üzere 2 noktada zeytin alımı yapacaktır.” dedi.
Kooperatif Başkanı Gülsüm Kevser Mut, açıklamasında şunları kaydetti: “Mut Toptancı Hal alım sorumlumuz Zeki Cüce, Hacınuhlu Mahallesi alım sorumlumuz Yakup Ceylan şeklindedir. Alım yapacak arkadaşlarımızla irtibat kurabilirsiniz. Alım tarihimiz ve fiyatlarımız en kısa sürede açıklanacaktır. Fiyatlarımız piyasa koşullarına göre, kooperatifimizin gücü nispetinde ve üreticimizin lehine olacak şekilde belirlenecektir. Birlik olabilmek ümidiyle zeytin sezonumuzun Mut halkımıza hayırlı ve bereketli olmasını dileriz.”

Tema Tasarım | Osgaka.com