FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 28 Ağustos 2019 1403 Görüntüleme

SANLI VE ÜNEL’DEN MUT ZİYARETİ

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Ferit Salim Sanlı ve Mersin Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Ünel, Mut Ülkü Ocaklarını ziyaret etti.
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Ferit Salim Sanlı ve Mersin Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Ünel’i Mut ziyaretinde, Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker, MHP Mut İlçe Başkanı Alparslan Savaş Kır, Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Mut Şube Başkanı Hakan Ütük, Mut Ülkü Ocakları Başkanı Ali Özdemir ve yöneticiler karşıladı. Sanlı ve Ünlü, Mut ziyaretinde çeşitli istişarelerde bulundular.
Ziyaret ile ilgili bilgi veren Mut Ülkü Ocakları Başkanı Ali Özdemir, “İstişarelerde bulunup, Sayın Başkanlarımın emir ve talimatları doğrultusunda çalışmaya, var gücümüzle son nefes ve son nefere kadar devam edecektir. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanımız Sayın Sinan Ateş’in yapmış olduğu konuşmasında Milliyetçilik Kütüphanesine değinmişti. Bizler de Mut Ülkü Ocakları olarak hemen bir Milliyetçilik kütüphanesi kuracağız. Kütüphanemizde derin bir geçmişe sahip Türk tarihinin izlerini taşıyan kitaplarımız ve okuma odalarımız mevcut olacak. Allah’ım nasip ederse en kısa zamanda faaliyete geçireceğiz. Genel Merkez Başkan Yardımcısı Sayın Ferit Salim Sanlı, İl Ocak Başkanımız Sayın Çağrı Ünel Başkanımıza, buralara kadar gelip bizleri onore ettikleri için teşekkür ederim. Aynı zamanda karşılamaya gelen tüm ülküdaşlarıma ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Tema Tasarım | Osgaka.com