FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 8 Ocak 2019 646 Görüntüleme

Siftah Ülkü Ocaklarından, Bereket Allah’tan

Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanlığı 2019’un ilk saatlerinde, “Siftah Ülkü Ocaklarından, Bereket Allah’tan” etkinliğini gerçekleştirdi.

Yeni yılın ilk saatlerinde gerçekleştirilen etkinlikte, içinde 1 TL. ve bereket duası olan zarflar işyerlerinin kapısında içeriye doğru atılmak suretiyle dağıtıldı.
2018 yılının ilk gününde sabah namazına müteakip gerçekleştirilen etkinlik esnaflar tarafından büyük beğeni toplamıştı. İlçede İnönü Caddesi, Hükümet Caddesi ve anayol boyundaki işyerlerine dağıtım yapıldı.
Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanı Soner KIR, “Siftah Ülkü Ocaklarından, Bereket Allah’tan etkinliğini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni yılda da Ülkü Ocaklarının gerçekleştirdiği etkinliklerle ilçemizde en çok konuşulan, takdir edilen ve beğeni toplayan kurum olmasını istiyoruz. Bu nedenle sürekli toplumla iç içeyiz. İnsanların gönüllerine girmek en büyük amacımızdır. Esnaflarımızın 2019 yılı için helalinden, hayırlı, bereketli, bol rızklı bir yıl geçirmelerini dilerim. Emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, siftahına katkıda bulunduğumuz ve bulunamadığımız tüm esnaflarımızın da hayırlı ve bereketli bir yıl geçirmelerini diliyorum” dedi.

ÜLKÜ OCAKLARINDAN 2019 TAKVİMİ

Öte yandan Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanlığı 2019 yılına ait bastırdığı takvimlerin dağıtımını tamamladı. Bin adet bastırılan takvim ilçe esnafına ve halkına takdim edildi.
Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanı Soner KIR öncülüğünde ortaöğretim teşkilatı ile birlikte dağıtımı yapılan takvimler, vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı ve memnuniyetle karşılandı. Takvim dağıtımı sırasında vatandaşlar ülkü ocaklarının yaptıkları faaliyetlerden övgüyle söz ettiler ve ülkü ocaklarının var olduğu sürece ülkenin yarınlarının emin ellerde olduğunu ifade ettiler.
Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanı Soner KIR, “2019 yılına ait bastırdığımız bin takvimin dağıtımını tamamlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Özellikle halkımız ve esnafla iç içe olmak ve gönüllere girmek en büyük amacımızdır. Bunu da bu tür etkinlikler vasıtasıyla biraz daha kolaylaştırmanın sevincini yaşıyoruz. İlçedeki vatandaşlarımızın Ülkü Ocaklarına bakış açıları bizleri memnun ediyor. Bizler de bu minvalde çalışmalarımızı yürütmeye devam edeceğiz” dedi.

Tema Tasarım | Osgaka.com